Aşk Büyüsü Belirtileri

Büyü, özellikle Anadolu’nun kırsal kesiminde yaşayan insanların daha sık başvurduğu fakat günümüzde istenilen şeyi elde etmek amacı ile de sıklıkla tercih edilen bir araç haline gelmiştir. Genellikle çiftleri ayırmak, ilgisiz olan eşi eve bağlamak, birinden intikam almak, birini kendine aşık etmek gibi sebepler doğrultusunda sıklıkla tercih edilen büyünün her çeşidi, İslam dini tarafından açık ve net bir şekilde yasaklanmıştır.

Aşk büyüleri, karşıdaki kişiyi aşı etmek ya da aradaki muhabbeti artırmak gibi sebeplerle yapılabildiği gibi eski sevgilileri döndürmek gibi amaçlarla da yapılabilmektedir. Hem büyü yaptıran hem de kendisinde ya da yakınında büyü olduğunu düşünen kişiler aşk büyüsü belirtileri yani tesirlerini merak etmektedir. Bu yüzden bu yazı içerisinde hem aşk büyüleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz hem de bu büyülerin tesirlerinden bahsedeceğiz.

Dua İle Aşk Büyüsü Yapılabilir mi?

Dua; kişinin Allah ile irtibat kurması ve bu yolla isteklerini ona iletmesi anlamına gelmektedir. Bu yüzden yapılan hiçbir dua, büyü sayılmaz. Ancak dua tarzındaki bazı kötü niyetleri, bazı büyü materyalleri ile uygulamak İslam’da yeri olmayan bir davranıştır ve kesinlikle yasaktır.

Çiftleri birbirine yaklaştırmak ya da aradaki muhabbeti artırmak amaçlı okunması gereken bazı dualar vardır. Ki zaten büyüden ziyade dua ve iyi niyet ile bu duaların okunması hem Allah katında hem de kişinin vicdanı neticesinde en doğru olan yöntemdir diyebiliriz.

Büyü Herkese Aynı Etkilerle mi Tesir Eder?

Büyü yaptıran da ya da kendisine büyü yapıldığını düşünen kişiler de bu konuda hakkında pek çok şeyi merak etmektedir. Bunların başında da aşk büyüsü belirtileri gelmektedir. Belirtilerin ne olduğuna geçmeden önce sıkça sorulan bu sorunun yani tesir derecesinin değişkenliğinden bahsedelim.

Öncelikle, büyü herkese az ya da çok da olsa etki etmektedir. Bu etkinin derecesi, yapılan büyünün kuvvetine, yapan kişinin ilmine ve karşıdaki kişinin bünyesine bağlıdır diyebiliriz.

Büyü herkese aynı şiddette tesir etmese de, yapılan büyü tarzlarında benzer etkiler gözlemlenmiş ve ağır büyülerde bu etkiler daha fazla ve bariz bir şekilde ortaya çıkmıştır.

Büyüden Korunmak İçin Ne Yapmalı?

Büyülerden ya da büyü yapan kişilerden uzak kalmak, hepimizin istekleri içerisindedir. Ancak bazen ne yapılsa yapılsın, bu kötülük bir şekilde bizlere tesir edebilmektedir. Bundan korunmak için, bol bol dua edilmeli ve Allah’a sığınılmalıdır. Ev içerisinde ya da kişisel eşyalardaki detaylara dikkat edilmeli, evde bulunan garip materyallere çıplak el ile dokunulmamalıdır.

Bu tür materyaller bulunmuş ise, bu tür konularda bilgisi ve deneyimi olan ilim- irfan sahibi bir zat ile iletişime geçilmeli, bu doğrultuda söylenenler yerine getirilmelidir.

Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Eğer birine aşk büyüsü yaptırdıysanız ya da kendinizde böyle bir büyünün varlığından şüpheleniyorsanız o zaman haliyle aşk büyüsü belirtileri ve tesirlerini sorgularsınız. Sizler için bu büyünün tesirlerinden kısaca bahsedelim:

  • Bir kimseye karşı bir anda ve yoğun bir sevgi duymak
  • Bir anda bu kişiyi hayatın merkezine koymak
  • İstemsizce onun her hatasını hoş görmek ve her sözünü dinlemek
  • Onun dışında hiç kimseyle görüşmek hatta konuşmak istememek
  • Aile ve arkadaşlardan sebepsizce uzaklaşmak

Aşk Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Eski Sevgilimin Bana Aşk Büyüsü Yaptırdığını Düşünüyorum, Bunu Bozmak İçin Ne Yapmam Lazım?

Eğer böyle bir şüpheniz varsa, bu tür konularda deneyim ve bilgi sahibi biri ile görüşebilir ve sorununuz anlatabilirsiniz.

Evimde Garip ve Farklı Objeler Buluyorum, Bunlar Büyü Malzemeleri Olabilir mi?

Bu soru için kesin bir yanıt verilmesi doğru değildir ancak sık sık bunu yaşıyorsanız tüm bu materyaller ile birlikte işin uzmanı birinden fikir alabilirsiniz.

Aşk Büyüsünü Bozdurduğumuzda Etkisi Ne Zaman Geçer?

Büyü bozulur bozulmaz, kişi yavaş yavaş bu tesir içerisinden çıkacaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 4016 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
21 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir