Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri

Gerçek aşk büyüsü nasıl yapılır? Aşk büyüsünün belirtileri, etkileri nelerdir? Aşk büyüleri hakkında en fazla merak edilen soruların cevapları yazımızda.

Aşk iki insanın birbirine duyduğu en kuvvetli duygulardan biridir. Öyle ki her insan aşık olduğu kişi tarafından onaylanmak ister. Erkek ya da kadın fark etmeden insanlar platonik ya da imkansız aşka kapılabilmektedir. Bazen istediğiniz kişiyi elde edemez, kendisinden bir adım göremezsiniz. Ya da duygular beslediğiniz kişinin sevgilisi olabilir hatta nişanlı veya evli olabilmektedir. Bu insanı oldukça mutsuz eden ve depresyona sokabilecek şekle getiren sebeplerdendir. Herkes mutlu bir birliktelik yaşamayı hak eder.

Doğal ve olumsuz sonuçlarda insanı derinden yaralayan aşk hayatınızda acı çekmek istemiyor ve ben tuttuğumu kopartmak istiyorum diyorsanız genellikle bu gibi durumlarda gerek erkek gerekse kadınların başvurduğu çözüm yolları arasında büyüler bulunmaktadır. Bunlar sorun için önerilen büyüler ise; aşk büyüleri ve yuva yıkan büyü olmak üzere belirtilmektedir.  Yuva yıkan büyü adından da anlaşıldığı üzere kuvvetli büyüklerden biridir. Sadece evli kişilerin yuvasını yıkmak için değil sevgili bile olunsa ayrılmayı sağlayan bir büyüdür. Zaten yuva yıkan büyü ayırma büyüleri başlığı altında olan bir büyüdür. Yuva yıkma büyüsünü yapım aşamaları, aşk büyülerini yapım aşamalarından farklı olsa da her iki alt başlıklı büyü oldukça rağbet gören ve yapılan büyüler arasındadır. Çiftleri birbirinden ayırmak için yapılan bir büyü olan yuva yıkma büyüsü genellikle kıskanılan ya da sevdiğiniz kişiyi elde etmek için yapılmaktadır. En hızlı sonuç ve en kuvvetli etkiyi gösteren büyülerden olan yuva yıkma büyüsü,evde yapılmayan ve sadece medyum hocalar tarafından yapılan bir büyüdür. Bozulması da medyum hocalar bile olsa oldukça zor olan yuva yıkma büyüsü oldukça sabır isteyen bir büyüdür. Bu büyü için gerekli şartların yapılması ve tılsımların uygulanması çok çok önemlidir. Yuva yıkma büyüsü için kullanılan en popüler materyal fotoğraftır. Çok önemli bir konu olduğu için direkt kişilerin isimleri ve resimleri belirtilmelidir.

Sevdiğiniz kişiyi hayatınıza almak ve onun ile birlikte daha mutlu bir hayat sürmek kulağa oldukça hoş gelmektedir. Bu durum hayal değil çünkü siz isterseniz bunu yapabilirsiniz. Aşık ettiğiniz kişiyi kendinize kör kütük bağlamak fırsatı adeta ayağınıza gelmiş bulunmakta. Artık mutsuz günleriniz geride kalacak. Her zaman gülümseyeceğiniz günleri iki elinizi açıp beklemelisiniz. Çünkü o günler bahsi geçen büyüler sayesinde sizlere çok yakın. Yapmanız gereken tek şey doğru medyum hocayı bulup derdinizi ona anlatmanız ve büyü için istekli olmanızdır. Olayı ciddiye almak, büyü konusunda istekli ve söylenilen her şeyi yerine getirmeniz önemli bir husustur. Bu davranışlarınız büyünün tesis süresini etkileyen olaylardır.  Siz de her bakımdan refaha kavuşmak istiyorsanız, sayfamızdaki yazıyı okumaya devam etmelisiniz.

Aşk Büyüsü Nedir?

Yaş ve cinsiyet fark etmeden her insanın tatması gerek bir duygu olan aşk, hiç beklenmedik bir zamanda da kapınızı çalabilir. Her zaman insanın şansı yaver gitmeyebilir karşılıksız yani platonik ya da imkansız aşka düşebilir. Bu durum söz konusu olunca, akla gelen ve yapılan ilk hareket büyüdür. Böylesine bir durum için yapılan büyünün adı aşk büyüsüdür. Oldukça tercih edilen aşk büyüsü, geçmişten günümüzü gelmiş bir konu olmasına rağmen popülerliğini kaybetmemiştir ve hala fazlasıyla rağbet görmektedir. Günümüzde birçok kişi tarafından kullanılan aşk büyüleri, insanlara yardımcı olmuş ve istediklerini kazandırmıştır. Aşk büyüsü adı üzerinde kişinin kendisine aşık olması için yapılan ve bu durum sayesinde evliliğe kadar gidilecek bir olaydır. Aynı zamanda aşk büyüsü yıkılmış ya da yıkılabilecek olan sevgili dost nişanlı ya da evli çiftlerin ilişkilerini kurtarması için yapılabilecek bir büyüdür. Yapım aşamaları oldukça kolay olan aşk büyüleri kısa sürede etkisini göstermektedir. Yan etkisi bulunmayan fakat tesirini göstermesi adına insanda birkaç belirti var eden aşk büyüleri oldukça zararsız ve medyum hocalar tarafından en gerçek şekilde yapılmaktadır. Aşk büyüsü gibi önemli bir büyü için en doğru medyum hoca ile tanışmak ve kendisiyle bir yola girip büyü yaptırmak çok önemlidir.

Aşk Büyüsü Gerçek Midir?

İşinin ehli güvenilir bir hoca tarafında yapılan aşk büyüsü gerçek ve sonucunu minimum vakitte gösterecek bir büyüdür. Sonucunda insanları mutlu eden ve sevdiği kişi ile bir ömür huzurlu yaşatmayı vaat eden bu büyü hakkında en merak edilen sorulardan bir diğeri de, kimler aşk büyüsü yaptırabilir sorusudur. Genellikle büyü yaptırmak için 18 yaşını doldurmak gerekmektedir.

Kimler Aşk Büyüsü Yapabilir?

Aşk büyüsü için de geçerli olan bu konunun yanında kendinden emin olmak da çok önemlidir. Aşk büyüsü karşı tarafın size aşık olmasını sağlayacak ciddi bir konudur. Bu yüzden kim üzerine yaptıracağınız ve gerçekten de yaptırmak istediğinizden emin misiniz gibi soruları kendinize sormanız gerekmektedir. Aşk büyüsü yaptıranlar, genellikle evlilik çağına gelmiş ve aşık olduğu kişiyle bir hayat kurmak isteyen, özellikle ayakları yere basan ve kararlarından dönmeyen, olgun ve yüzdelik dilimini kadınların oluşturduğu kişilerdir.

Aşk Büyüsü Nasıl Tesir Eder?

Gerçek aşk büyüsü yapılışı sorusunun cevabını merak ediyorsanız eğer, bunun için ilk olarak hangi aşk büyüsünü yapacağınız çok önemlidir. Çeşitleri var olduğu için ilk olarak “aşk” adı altında büyünüzü seçmelisiniz. En etkili aşk büyüleri aşağıda sıralanmıştır;

 • Dolunay büyüsü
 • Fotoğraf kullanılarak yapılan aşk büyüsü
 • Sabunda uygulanan aşk büyüsü
 • Kan, tırnak parçası, saç teli ile yapılan aşk büyüleri
 • Mumla yapılan aşk büyüsü
 • Tuzla gerçekleştirilen aşk büyüsü
 • Karabiber ile yapılan aşk büyüsü
 • Papaz büyüsü
 • Kaşık büyüsü, ip ve düğme ile gerçekleştirilen aşk büyüsü
 • Bez yakılarak gerçekleştirilen bağlama büyüsü
 • Dua, tılsım ve diğer gerekli materyallerle yapılan aşk büyüleri

şeklinde bilinmektedir. Amacı aynı olan büyüler de olsa yapılış aşamasında farklılık göstermektedirler. Büyü yapılan kişi size ne kadar uzak ya da yakın olsa da, yine de büyü esnasında bir materyal kullanılması önemlidir. Bu kullanılan materyal büyü yapılan kişi temsil etmektedir. Evde de yapılabilecek bir büyüğü olan aşk büyüsü için medyum hocalar tarafından yapılırken uygulanacak kurallar öğrenilebilir. Hangi büyü yapacaksanız o büyü de geçen malzemelerin yanınızda olması çok önemlidir. Yine de medyum hocalar tarafından yapılacak büyüleri tavsiye etmekteyiz

Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Aşk büyüsü olmak üzere tüm büyüler herkesin önerisi olarak bir hoca kontrolünde yapılmalıdır. Fakat tercih eden kişiler evde kendi de yapabilir. Bu konuda yine de bir medyum hocadan fikir istemek ya da bilgi almak çok önemlidir. Yapılan ritüeller doğrultusunda aşk büyüleri insanda fiziksel ve duygusal olarak belirti gösterebilmektedir. Örneğin;

 • Aşk büyüsü yaptırılan kişinin, yapan kişiyi sürekli olarak düşünmesi
 • Büyü yapılan kişide baş dönmesi
 • Büyü yaptırılan kişinin rüyasında büyüyü yapan kişiyi görmesi
 • Alerjik reaksiyonlar ya da vücutta kaşıntı
 • Büyü yaptıran kişinin büyü yaptıran kişiye karşı ilgi oluşması ve sürekli onu düşünmesi
 • Büyü yapılan kişide ani ishal oluşumları
 • Sürekli olacak şekilde büyü yapan kişinin, büyü yaptıran kişi ile geleceğe dair planlar yapması
 • Büyü yapılan kişide oluşabilecek yeme bozuklukları (çok ya da az yemek yemek)
 • Aşk büyüsü yapılan kişinin karşı tarafı sürekli memnun etme isteğinin var olması
 • Yorgunluk ve bitkinliğin baş göstermesi sonucu kişinin kendini hasta hissetmesi, vücutta ağırlık
 • Büyü yapılan kişinin hafıza bozukluğu yaşaması, hatırlama güçlüğü çekmesi, algılamada sorunlar yaşaması
 • Büyü yapılan kişinin, yapan kişinin yanında ayrılmak istememesi
 • Büyü yapılan kişinin uyku problemi yaşaması

Gibi durumlar aşk büyüsü belirtileri arasında yer almaktadır. Bu gibi belirtilerde sizlere güçlü bir hoca tarafından  güçlü bir büyü yapıldığını anlayabilirsiniz. Bu yaşanılacak olaylar aşk büyüsü nasıl tesir eder? sorusunun bizzat cevabıdır. Bunların yanında ise daha kuvvetli yan etki için büyü yapan kişinin, büyü yapılan kişiye fazlasıyla sevgi beslemesi de çok önemli bir konudur. Büyü sonucunda artık büyü yaptırdığınız kişi size çok kısa bir sürede aşık olacak ve kendini adeta size teslim edecektir. Aşk büyüsünün en güzel tarafı sonudur. Aşık olduğunuz kişiye artık oda size aşık bir şekilde olarak kavuşacaksınız ve hep mutlu olacaksınız.

En Etkili ve Gerçek Aşk Büyüleri Hangileridir?

Aşk büyülerinin hepsi genel olarak hangi materyal ile kullanılarak yapılırsa yapılsın farklılık göstermeksizin çok güçlü ve bozulması oldukça zor büyüler arasında yer almaktadır. Aşk büyülerini bozmak için başvurulması gereken tek yer medyum hocalarıdır. Büyüyü ancak yapan hoca tekrar bozabilir. Bu yüzden sadece aşk büyüsü için değil genel olarak büyüler için profesyonel ve işinde oldukça deneyimli hocalar tercih etmelisiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri Sıkça Sorulan Sorular

Aşkım büyüsü adı altında en etkili ve gerçek olanı ise; • Dua, tılsım ve diğer gerekli materyallerle yapılan aşk büyüleri, • Kaşık, ip ve düğme ile gerçekleştirilen aşk büyüsü • Kan, tırnak parçası, saç teli ile yapılan aşk büyüleri olarak bilinmektedir. Yıllardır rağbetini kaybetmemiş ve hala en çok yapılan büyüler arasında bulunan bu işlemler, kullanılan materyaller bakımından da kişiye oldukça avantaj sağlamaktadır.

En etkili aşk büyüleri için kullanılan materyaller herkesin evinde bulunan ya da kolaylıkla ulaşabileceği eşyalardır. Bu avantajın yanında ise gerçek ve kısa zamanda etkisini çabucak göstermekte olan bu aşk büyüleri kadın erkek demeden kişinin sevdiğine kavuşması için uygulanmaktadır. Bu aşk büyüleri sayesinde hayatınız büyük değişimlere uğrayacak ve çok mutlu olacaksınız.

En çok tercih edilen bu üç aşk büyüsünün tercih sebebi ise kuvvetli olmaları ve kısa sürede tesir göstermeleridir. Sadece sevdiğine kavuşmak isteyenler değil, bu büyüyü dağılmak üzere olan sevgili nişanlı ya da evlilik hayatını kurtarmak isteyen kişilerde yaptırabilir. Her şeyden önce büyü yapacak olan medyum hoca ile ilgili araştırma yapmalısınız. Profesyonel bir medyum hoca ile çalışmanız sizin için daha iyi olacaktır. Büyü yapılacak kişi için de kararınızı en doğru şekilde vermelisiniz. Daha sonrasında yaptıracağınız hangi en etkili ve gerçek aşk büyüsünü her bakımdan araştırıp incelemelisiniz.

Dua ve tılsım ile yapılan aşk büyülerini bir medyum hoca ile yapmanız daha iyi olacaktır. Fakat kaşık ip, düğme ya da kan, tırnak parçası, saç teli ile yapılan aşk büyülerini evinizde yalnız da yapabilirsiniz. Bunun için belirttiğimiz gibi bir medyum hocadan yapılacak büyü için kuralları öğrenmeniz yeterli olacaktır. Bunların yanında ise kalpten isteyip içinizden gelerek yapmanız da büyü tesiri için oldukça önemli bir etkendir.

Kan, tırnak ve saç teli ile yapılan aşk büyüleri için büyü yapılan kişinin kan, tırnak ve saç teline ihtiyacınız vardır. Herkesin erişebileceği ürünler ile yapılan bu aşk büyüleri sayesinde istediğiniz mutluluğu siz de yakalayabileceksiniz.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1570 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
17 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir