Bağırsak Bağlama Büyüsü

Kara büyülerden olan bağırsak bağlama büyüsü, kişilerin doğrudan sağlığına ilişkin büyülerdir. Nefretin ölçülemez boyutu ile karşıdaki kişinin hayati fonksiyonlarını kaybetmesi amacıyla yaptırılan büyülerdir. Genel olarak düğümleme veya bağlama teknikleri kullanılarak yapılır.

Eski medeniyetlerden bu yana özellikle Mısır ve Firavunu sembolize eden bağırsak büyüleri, çözülmediği takdirde hayati fonksiyonları riske sokabilir.

Bağırsak Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz bağırsağı, kedi bağırsağı veya koyun gibi hayvanların bağırsakları kullanılarak yapılır. Kimi zaman kurutulmuş bağırsaklar ile uygulama yapılır. Kimi zaman da henüz edinilmiş bağırsaklar bağlanır/ düğümlenir ve o şekilde kuruması sağlanır. Büyüye göre bağırsak kurudukça büyü yapılan kişide de aynı etkiler görülür.

Tıpkı sabun büyüsünde sabun gibi erimesi mantığı taşındığı gibi. Bağırsak bağlama büyüsü, ip ile bağlama, kilit ile bağlama gibi yöntemler kullanılarak da yapılmaktadır.

Bağırsak Bağlama Büyüsü Yapılan Kişi Ölür mü?

Bağırsak bağlama büyüsü yapılan kişi, ancak kaderi dolmuş ise ölür. Ölüm saati bir tek Allah tarafından belirlenen ve yalnızca Azrail tarafından sonlandırılacak bir işlemdir. Dolayısıyla bağırsak bağlama büyüsü yapılan kişi ölmez ancak ölümcül etkilerini yalayabilir.

Bağırsak bağlama büyüsü, Mezopotamya dönemlerinde geliştirilmiştir. Kabalistlerin yazılımları ile daha tılsımlı hale dönüştürülmüş ve zaman geçtikte asıl yazıların silinmesi ile çok etkisi kalmamış büyülerdendir. Ancak eski ilimleri bilen ve çözen kişilerin bilgi aktardığı kişiler hariç.

Bağırsak Bağlama Büyüsü Yapılan Kişi Nasıl İyileşir?

Sağlık sorunları yaşamaya başlayan kişiler, genellikle cerrahi işlemlere dek devam edebilir. Öncelikle boşaltım sisteminde yaşanan sorunlar ve bağırsak fonksiyonlarının yerine getirilmemesi ile diğer organlar da doğrudan etkilenebilir. Bağırsak bağlama büyüsü temel mantığında beyin sistemi vardır.

Günümüzde ancak anlaşılabilmiş beyin/ bağırsak ilişkisi, kadim bilgiler nazarında beyin ölümü gibi bir amaç ile yapılmak istendiğini gösterir. Ancak yapılan büyü bozulmadan tam iyileşme olmaz. Tekrar edebilir.

Bağırsak Düğümleme Büyüsü Çözülür mü?

Bağırsak Bağlama Büyüsü

Biraz domuz, biraz Papaz, biraz kahincilik, biraz tılsım gibi bambaşka öğretilerden karıştırılarak yüksek tesirli büyülerle ilgilenen çok sayıda kişi bugün hala dünya üzerinde yaşıyor. En nihayetinde bu tür büyüler yapılıyor ise şeytani nefis ile uygulayanlar da mevcuttur.

Bağırsak düğümleme büyüsü, zor süreçlerle çözülen bir büyüdür. Sıradan bir sistem ile yapılmışsa 2-3 seans sürebilir. Ancak bir büyünün gerçek anlamda çözülmesi 2,5 ay sürer. Ve bu esnada büyüyü çözen kişinin çok iyi korunması gerekmektedir.

Bağırsak bağlama büyüsü tam manası ile çözüldükten sonra boşaltım sisteminde hasarlı da olsa işlevler devam eder. Bu da beyin ve düşünce mekanizmasının normal ‘’basiretli’’ çalışmasını sürdürür.

Bağırsak Bağlama Büyüsü Kaç Günde Geçer?

Yapılan büyünün tesirine ve çözülen tılsıma göre farklılık gösterir. Örneğin nohut tanesi veya mercimek yedirerek yapılmış bir büyü ise tek bir tanenin nasıl tehlikeli olduğu görülebilir.

Bağırsak bağlama büyüsü tamamen çözüldükten sonra ortalama 30 günde iyileşme başlar. Ancak büyünün ne kadar süredir yapılmış olduğu süreyi etkiler. Erken fark edilmiş ise daha kolay iyileşme olur.

Bağırsak Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bağırsak bağlama nasıl yapılır?

Kurutulmuş bağırsağın bağlanması ile yapılır. Kişi resmi ve bilgileri, özel eşyası kullanılabilir.

Bağırsak bağlama büyüsü geçici midir?

Organ bağlama ve bağırsak bağlama büyüleri geçici olabilir ancak o sürede zaten bağırsak fonksiyonlarını etkilemiş olabilmektedir. Garantiye almak için baktırmak ve çözdürmek gereklidir.

Bağırsak bağlama büyüsü kaç günde çözülür?

Çalışma yapacak kişinin bu alanda etkin olması ve ilim bilgisi olması gerekir. Bağırsak bağlama büyüsü, uygulama türüne göre 2- 4 seansta tamamen çöz

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü, Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 17796 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
29 Hayır

“Bağırsak Bağlama Büyüsü” için 1 yorum var.

  1. Merhabalar benim bağırsaklar çok düzensiz acaba bir büyüden söz edeblirmiyiz bu durum anneden bana benden çocuklara geçerim saygılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir