Bağlama Büyüsü Belirtileri

Karşıdaki kişiyi kendine bağlamak ve bir başkasını düşünmemeyi sağlamak gibi nedenlerden dolayı yaptırılan bağlama büyülerinin son derece etkili büyüler içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Tüm eski kitaplarda yer aldığı ya da ünlü büyücülerin belirttiği üzere bu büyülerin her biri yapıldığı andan itibaren kısa süre içerisinde kuvvetli bir şekilde tesir etmektedir.

Ancak büyünün içeriğinin merak edildiği gibi bağlama büyüsü belirtileri de merak edilen konular arasında yer almaktadır. Ayrıca karşısındaki kişiye bir anda yoğun duygular besleme başlayan insanlar da bu tip bir büyünün varlığından şüphe edebilmekte ve bu yüzden etkilerini merak edebilmektedir. O sebeple bu yazı içerisinde bu büyülerden kısaca söz edeceğiz ve bağlama büyüsü belirtileri, tesir süresi gibi bilgilerden de bahsedeceğiz.

Bağlama Büyüsü Nedir?

İsminden dolayı her ne kadar tek tip bir büyüymüş gibi düşünülse de aslında bağlama büyüsünün birçok farklı çeşidi yer almaktadır. Bu çeşitler, hem yapılan tekniklere hem de kişinin isteklerine göre değişmektedir.

Peki, bağlama büyüsü nedir, gerçekten de söylendiği kadar etkili midir? Bağlama büyüleri; karşıdaki kişiyi kendisine aşık etmek, sadık olmasını sağlamak gibi istekler doğrultusunda yaptırılan büyülerdir. Eski çağlardan beri, çeşitli materyaller ile yapılan bu büyü için kişilerin yakında ya da uzakta olup olmamasına gerek yoktur. İstenilen her yerden istenilen her an bu büyü yapılabilir ve tesiri de aynı oranda etki edebilmektedir.

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Peki, son derece etkili olduğundan söz ettiğimiz bu büyü neden yapılır ve bağlama büyüsü belirtileri nelerdir? İlk olarak büyünün hangi sebeplerden dolayı yapılacağını belirtelim:

  • Karşıdaki kişiyi kendine aşık etme
  • Karşıdaki kişiyi kendine bağlama
  • Karşıdaki kişinin ilgi göstermesini sağlama
  • Karşıdaki kişinin aldatmasını önleme
  • Karşıdaki kişinin söz dinlenmesini sağlama
  • Karşıdaki kişinin evlilik teklif etmesini sağlama
  • Karşıdaki kişiyi çevresinden uzaklaştırma, ailesine- arkadaşlarına olan düşkünlüğünü engelleme

Gibi pek çok sebep doğrultusunda bağlama büyülerinin yaptırılmak istendiğini belirtebiliriz.

Bağlama Büyüsünün Etkileri Neler?

Bağlama büyüsünün yapıldığı kişilerde zaman içerisinde büyük değişimler meydana gelmektedir. Kişi, karşısındaki kişiye olan duygularının son derece yoğun bir hale geldiğini hissedecek ve ondan başkasını düşünemeyecek bir hale gelecektir.

Bağlama büyüsü belirtileri arasında en etkili değişimlerden birisi de kişinin çevresine davranış şeklidir. Çevresindeki insanları, ailesini- arkadaşlarını görmezden gelerek yalnızca büyüyü yaptıran kişiye odaklanacak ve ondan başkasının sözünü dinlemeyecektir.

Ayrıca bağlama büyüsü yapılmış olan kişiler, büyüyü yaptıran kişi ne yaparsa yapsın, karşısındakinden vazgeçmeyecek ve halen onu mutlu etmek için çabalayacaktır. Bu gibi büyük değişimlerin yanında daha birçok etkinin yer aldığı bağlama büyüsü belirtileri kişiden kişiye göre de değişmektedir.

Bağlama Büyüsü Ne Zaman Tesir Eder?

Bağlama büyüsünün tesir süresi kişiden kişiye göre değiştiği gibi bu büyüyü yapan kişinin uzmanlığına göre de fark edecektir. Ayrıca bu büyü herkeste farklı sürelerde tesir ettiği için zaman kapsamında kesin bir süreden bahsedilemez. Ancak büyünün etkilerinin kısa süre içerisinde hissedilmeye başlanacağı aşikardır.

Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Bağlama Büyüsü Eski Sevgili İçin de Yaptırılabilir mi?

Evet, şu an ilişki içerisinde olmadığınız eski sevgiliniz için de bağlama büyüsü yaptırılabilmektedir.

Karşı Cinsten Uzaklaştırmak İçin Hangi Büyüyü Yaptırmalıyım?

Karşı cinsten uzaklaştırmak adına genellikle cinsellik bağlayıcı büyüler ya da göz- dil bağlama büyüleri yapılmaktadır.

Eşimin Yalnızca Benim Sözümü Dinlemesi İçin de Bağlama Büyüsü Yaptırabilir miyim?

Evet, eşinizin yalnızca sizin sözlerinizi dinlemesi ve çevresi ile olan bağını kesmesi için de bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1520 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
19 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir