Bağlama Büyüsü Bozma

Bilimsel ve felsefi söylemlerle, Antik Yunan’dan, Roma’ya uzanan bağlama büyüsünün tarihçesi, M.Ö 756 yıllarına dayanmaktadır. Antik Yunan tapınaklarında bulunan yazıtlarla, Kilise babalarının yaptığına inanılan büyülerin, doğa ve yaşamla bağlantısı kurularak, ritüelistik dini etkileri yaşananlarsan bilinmektedir. Bağlama büyüsü sadece iyi niyetle yapılmaz, kötü ve negatif ruhani ilişkilerle insanlara da zarar vermektedir. Bağlama büyüsü bozmak için dört farklı yöntem bulunmaktadır.

Bağlama Büyüsü Tarihçesi

Homaros tapınaklarından, Antik Yunan’ın birçok dini ritüellerine etki etmiş bağlama büyüsü, kabilelerin ruhlarını arındırmak ya da kötü kimseleri cezalandırmak için yapılmaktaydı. İnsanın ruhundaki temizliği ortaya çıkararak, iki ruhun bağlanmasını ya da iki ruhun kötülüklerle bütünleşerek ayrılmasını sağlamaktadır. İnanç ve ritüellerle, doğanın ve yaşamın iç içe geçtiği materyallerle kurulan bağlılık büyüsü, ayinler eşliğinde yapılmaktaydı.

İnsanların ruhlarını bir araya getirdiği, bir takım ritüellerle birleşerek, eskiyle, şimdiyle ve gelecekle bağ kurduğu duaları işlemekteydi. Tarihi kaynaklardan ve arkeolojik çalışmalardan biliyoruz ki, büyüyle ilişkili olan kimler iyi ve kötü niyetle ikiye ayrılmaktaydı. Papirüsler ve beddua levhalarında, insanlara etkileri yazmaktaydı.

Kötü Niyetli Bağlama Büyüsü Nedir?

Kötü niyetle yapılan bağlama büyüsü, kişinin ruhunu hapis eder, kabuslarla ve huzursuzlukla buluşmasını sağlar. Ruhun bağlanma büyüsü olarak, insanı kötülüğe ve negatif duygulara bağlayan, düşüncelerini kurcalayan, kötü etkilere neden olan amaçla yapılmaktadır.

Sevdiğinden zarar görmüş, ailesinden ve arkadaşlarından zarar görmüş kimselerin intikam duygusuyla kötü ruhların bağlanmasını sağladığı büyüdür. Güçlü bir inanç ve kin duygusuyla yıkanan dualar, kötü niyetli yapılan bağlama büyüsünde, yapılan kişiye kabuslar gördürür, sevdikleriyle arasını bozar, huzursuz ve kötü hisler yaşamasına neden olur. Ruhun arınması için bağlanma büyüsünün bozulması gerekmektedir.

Bağlanma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama Büyüsü Bozma

Bağlanma büyüsü bozmak için ruhlarla bağ kuran medyum, düğüm, muska ve yazı materyallerinden oluşan kötü niyetle yıkanmış büyüyü iyi ruhlarla arındıracaktır. İyimserlik, temizlik ve huşuyla yıkanan büyü, medyum tarafından bozulabilir.

Medyum, ruhların, ritüellerin ve sevginin temsil ettiği dualarla, muska, düğüm veya yazının yıkanmasını sağlayacaktır. Uzman bir hoca tarafından yapılması gereken büyü bozma işlemi, malzemenin de hangi kötü büyüyle yapıldığını da bilerek hareket etmesi gerekmektedir.

Bağlama büyüsünden korunma büyüsü; Koruma büyüsüyle, bağlanma büyüsünün etkisini tamamen yok edecek medyum, huzuru, iyimserliği ve sevgiyi çağıracaktır. Fiziksel ve ruhani zararların azalması için umut, yaşam ve doğum üçlüsüyle ışığı çağıracak, karanlığın gölgesini bağlama büyüsü yapılan kişinin ruhundan silecektir.

Kötü Niyetli Bağlama Büyüsü Bozdurmanın Etkileri

Kötü niyetli yapılan bağlama büyüsünün etkileri, huzursuzluk, ayrılma, kavga, kötü düşünme ve işlerin ters gitmesine neden olur. Yapılan kimselerin nazar etkisiyle, sevdiklerine ve eşyalarına zarar gelmektedir. Husumet büyü olarak bilinen kötü niyetli, büyü, kişinin evinde, iş yerinde ya da günlük hayatta kullandığı bir eşyasında yer alabilir.

Yanında taşımasa da, onu bütün gün takip edecek kötücül ve negatif bir büyüdür. Bozulduktan ve koruma büyüsü yapıldıktan sonra, hane huzuru ve kişinin huzurunu sağlayacaktır. Nazar belirtilerinden kurtulacak, maddi ve manevi ferahlığa kavuşacaktır. Ailesi, çocukları ve arkadaşlarıyla arası düzelecek, kendini huzurlu hissederek, ruhunun arındığına şahit olacaktır. Kötü niyetli yapılan bağlama büyüsünün bozulması için mutlaka uzman bir medyumla görüşülmelidir.

Bağlama Büyüsü Bozma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bağlama Büyüsü Düğümü Yakılırsa Bozulur Mu?

Bağlama büyüsüne yapılan düğümün sadece çözülmesi ya da yakılmasıyla büyü bozulmaz. Dualarla ve medyumun bağlantı kurduğu ruhlarla yıkanmalıdır.

Bağlama Büyüsü Evde Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü evde yapılmamalıdır. Medyum tarafından yapılan, tehlikeli bir büyüdür.

Bağlama Büyüsü Bozulmazsa Ne Olur?

Bağlama büyüsü kaldıkça zaman içinde güçlenmekte olan, etkili ve güçlü bir büyüdür. Kaldıkça etkileri de yükselecektir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1410 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
22 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir