Bağlama Büyüsü Gerçek mi?

Kendine bağlama büyüsü, organ bağlama büyüsü, rızık bağlama büyüsü gibi kara büyüler, ancak işin uzmanları tarafından anlaşılabilir. Büyü yapılan kişi negatif etkiler nedeniyle büyüyü hissetse bile bir uzman tarafından doğrulanması ve bakılması gereklidir. Peki bağlama büyüsü yapıldığını nasıl anlarız? Yazıyı okumaya devam edin.

Bağlama Büyüsü Var mıdır?

Bağlama büyüsü türüne göre yapılan çalışmalar ile kimin ve hangi türde büyü yaptırdığı anlaşılabilir. Bağlama büyüsü yapıldığını nasıl anlarız diye merak eden ve kendinde büyü olduğundan şüphelenen kişiler için medyumlarına danışmaları önerilir.

Bağlama büyüsü çeşitleri genel olarak şöyledir;

  • Kendine bağlama ve aşık etme büyüsü
  • Rızık ve nasip bağlama büyüsü
  • Göz bağlama büyüsü
  • Cinsellik bağlama büyüsü
  • Kilitle, iple bağlama büyüsü

Gibi farklı türleri vardır. Ayrıca geri gel, dön gel, Süryani, Papaz ve candar gibi büyü türleri oldukça yaygın olarak yapılan büyü türleri arasında yer alıyor.

Bağlama Büyüsün Nasıl Anlaşılır?

Kişide aşırı tutku ve vazgeçememe olması ve bu ilişkinin hiç istenmiyorken başlamış olması illaki bir büyü olduğu anlamına gelmez. Bağlama büyüsü yapıldığını nasıl anlarız konusunda bu alanda çalışmalar yapan ve büyü bozmada etkili olan kişilere danışmanız önerilir.

Çeşitli psişik güçler kullanılarak bağlama büyüsünün yapılıp yapılmadığı anlaşılır. Eski tarihlerden bu yana Türk kültüründe de olan suya bakma, büyü görmeden kullanılan pratik yöntemlerden biridir. Ayrıca duru görme modern enerji teknikleri arasında kullanılan yöntemler arasındadır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür?

Bağlama Büyüsü Gerçek mi?

Kendine bağlama büyüleri genellikle aşık etme ve birliktelik arzusuyla yapılır. Özellikle karşılıksız ilişkilerde veya biten ilişkilerde bir tarafın aşırı isteği üzerine yapılabilen büyü türleri arasındadır. Peki bağlama büyüsü yapıldığını nasıl anlarız?

  • Kişinin hiç istemediği birine bir anda aşk beslemesi
  • Dünyadan başkası yokmuşçasına bağlılık hissetmesi
  • Fazlaca ödün vermesi ve ondan başka bir şey görmemesi
  • Aşırı bağlılık, itaat ve öte duygular

Gibi fazla normal olmayan bağlılık, genellikle bağlama büyüsü olduğunu gösterebilir. Yüzlerce büyü türü olduğunu düşünerek, uygulanan tekniğe göre büyü çözdürme yapılabileceği bilinmelidir.

Bağlama Büyüsü Bozdurulunca Nasıl Etkiler?

Kişide bağlama büyüsünün olduğu çeşitli yöntemlerle anlaşılabilir. Ancak sonrasında büyüyü bozdurmak istemesi, yine kendi düşüncesine bağlıdır. Kendine bağlama büyüsü yapıldığını nasıl anlarız ve başkası adına çözdürebilir miyiz konusunda da danışanlar bulunmaktadır. Büyü yapıldığını fark etmeyen ve yüksek aşk yaşayan kişi, genellikle büyü olduğunu bilse de devam eder. Çünkü hala aşıktır.

Durumun fark edilmesi ile yakınları tarafından talep edildiğine peki büyü çözdürülür mü? Bu konuda kişilerin, ilişkileri ve özel iradenin fikri alınması gereklidir. Her ne kadar büyü yaptırmak kişilerin irade özgürlüğü doğrudan baltalamak olsa da farkında olmadan istemedikleri bir ilişki yaşayanlar için büyü bozdurma, kurtarıcı nitelikte olabilir.

Kendine bağlama büyüsü ve aşık etme büyüleri, belirli bir süre sonra kendiliğinden de geçebilen çalışmalardır. Hangi uygulama, teknik ve çalışmayla yapıldığına bağlı olarak tesir geçtiğinde nefret ve öfke de başlayabilir. Bu nedenle büyü yaptırmadan önce bir kez daha düşünün.

Bağlama Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız Konusunda Sıkça Sorulan Sorular

Bağlama büyüsü gerçekten aşık yapar mı?

Evet, yüksek tesiri olan büyüler yapıldığı zaman platonik aşk karşılıklı aşka dönüşebilir.

Büyüyle gelen büyüyle gider mi?

Evet, kendine aşık etmek için yapılan büyü, büyü çözdürme işlemi yapılarak ilişki bitirebilir.

Kendine aşık etme büyüsü geçici bir şey mi?

Evet, kendine aşık etmek zoraki, istek dışı ve iradesiz şekilde yani büyü yardımı ile yapılmış ise geçicidir. Aşkın kalıcı olması için o süreci iyi değerlendirip, kendinize alışkanlık kazandırmalısınız.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1902 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
15 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir