Bağlama Büyüsü İçin Gerekli Malzemeler

Kendine bağlama ve aşık etme ritüellerinde en popüler olan uygulamalardır. Bağlama büyüsü için gerekli malzemeler, hangi büyü çeşidinin kara verildiğine bağlı olarak değişiklik gösterir. Yalnızca aşk tılsımı veya kendine bağlama ve aşık etme büyüsü gibi taleplere göre gerekenler istenir. Ancak bu tür çalışmalar için çok sayıda çalışması bulunan güvenilir medyumlarla çalışmanız önerilir.

Bağlama Büyüsü İçin Neden Bir Şeyler Gerekli?

Kadını kendine bağlama veya erkeği kendine bağlama büyülerinde gerekenler, büyü yapılacak kişi için sembolik anlam taşır. Bağlama büyüsü için gerekli malzemeler genellikle kişinin fotoğrafı, saç teli, minik ve özel bir eşyası, kişisel bilgileri olabilmektedir. Bunu yanı sıra yapılan büyü türüne göre sıfırdan alınması gereken materyaller bulunuyor. Örneğin;

 • Kilit büyüsü için yeni kilit
 • Mum büyüsü için kırmızı mumlar
 • Mercimek ve nohut büyüsü için bu gıdalar
 • Bağlama büyüleri için ip, bağ
 • Bağırsak büyüleri için kurutulmuş bağırsak
 • Domuz büyüleri için domuz derisi, yağı vs..
 • Kağıt, kalem, resim

Gibi çok farlı büyüler ve malzemeleri bulunuyor. Medyum randevusunda büyü hakkında bilgi edinerek, malzeme temini sağlanabilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Bağlama büyüsü için gerekli malzemeler kullanılarak ritüele başlanır. Büyü yaptıran kişinin orda olması gereklidir. Ya da büyü çözdürme işlemlerinde, büyü çözülecek kişinin yine orada hazır olması beklenir. Bağlama büyüsü uygulamaları, yapılacak büyü türüne göre farklılık gösterir. Temel olarak istenenler;

 • Kişinin abdestli olması
 • Ortamda fazla kişi olmaması
 • Malzemelerin daha önce kullanılmamış olması
 • Kişinin kararlı olması

Durumlarında bağlama büyüleri uygulanabilir. Yine büyü türüne göre farklı gereklilikler olabilir.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Etkiler?

Bağlama büyüsü yapıldıktan bir gün sonra etkisini göstermeye başlar. Kişinin bir gece uyuması ve uyanması ile birlikte büyü tesiri etkileme bağlar. Kullanılan yöntem ve büyü yapılan kişiye bağlı olarak farklı sürede etki görülebilir. Bazı kişilere hiç büyü işlememekle birlikte bazıların da 1- 2 hafta içinde olumlu gelişmeler gözlenebilir.

Bağlama büyüsü için gerekli malzemeler ve materyallerin yeni olması ve başka kişilerin enerjilerinin karışmaması için ilk kullanım önemlidir.

Bağlama Büyüsü Çözülünce Ne Kadar Sürede Etkiler?

Rızık bağlama, kısmet bağlama, organ bağlama veya uçkur bağlama gibi büyü türleri zor açılan büyülerdendir. Kara büyüler olduğu için tılsımlar kullanılarak ve farklı gelenek, inançlar ile yapılır.

Bağlama büyüsü için gerekli malzemeler kullanılarak, çözme işleminde de malzeme ile işlem yapılabilir. Örneğin çeşitli bağlar ile yapılan dolamalı büyülerde, aynı tarzdaki bağırsak, bağ, deri gibi malzemeler gerekebilir. Dolayısıyla her işlem için öncelikle bilgi edinmeniz gerekir. Seans süre ve sayılarına göre tamamen çözme işlemi biten büyüler, 15- 20 gün içinde etkisini göstermeye başlar.

Kimi insanlarda ilk günden itibaren olumlu gelişmeler görülür ve nasipler açılmaya başlar. Ancak çözülme işlemlerinden sonra; baş ağrısı, hafif baş dönmesi, bulantı ve kusma gibi etkiler görülebilir. Bir veya birkaç gün içinde geçecektir.

Bağlama Büyüsü İçin Gerekli Malzemeler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bağlama büyüsü için ne gereklidir?

Bazen kırmızı mum bazen kilit ve bazen bir fotoğraf. Bu tamamen hangi tılsımın uygulandığına bağlı değişiklik gösterebilir.

Bağlama büyüsü sonradan etkisini geçirir mi?

Elbette geçirebilir. Bunun nedeni büyünün çözülmesi veya kişinin anlayıp çözdürmesi olabilir. Ritüeller, meditasyon veya manevi çalışmalar nedeniyle büyülerden arınması olabilir.

Bağlama büyüsü geçtikten sonra ilişki biter mi?

Evlilikler bitme noktasına gelmişken, bağlamak için büyü yapılıyor ise mutlaka biter. Bazen diğer eş başkasına aşık olabilir bazen durum alışkanlığa döndüğü için bitmeden devam edilebilir. Her insanda farklıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2534 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
45 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir