Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır- Detaylı Anlatım

M.Ö 756 yıllarında Antik Yunan topraklarında bulunan kabilelerin, kabile ruhunu arındırma, insanları birlik ve beraberlikle doğanın itkisine karşı koruma güdüsüyle sipirütel inanışları tarihe yayılmıştır. Günümüzde arkeolojik çalışmalarla, büyü duaları, ritüeller birçok yazıtla karşımıza çıkmıştır. Antik Yunan ve Roma’da farklı zamanlarda karşılaşılan bağlama büyüsü, medyumlar tarafından yapılan çiftleri bağlama büyüsüdür.

Bağlama Büyüsü Nedir?

İnsanların ruhlarını birbirine bağlayan, ruhlarını kötülüklerden ve negatiflikten arındıran bağlama büyüsü, muhabbetin artmasını, ruhların birleşmesini ve inancın yükselmesini sağlamaktadır. İnsan ruhunun derinliklerindeki güzellikleri ortaya çıkaran, doğanın birbiriyle olan bağlılığını insanın güdülerine yerleştiren, var olmak, birlik olmak düşüncelerini soyut bir şekilde çiftlere nakil eden büyüdür.

Bağlama büyüsü, tek taraflı aşık olan, sevdiği insana ulaşamayan veya eşiyle boşanmak üzere olan insanlar için yapılır. Doğanın sipiritüel etkisiyle, rüzgarın, suyun, ağacın ve yaşamın içinden çıkan kötü amaçlarla değil, iyi amaçlara hitap eden etkilere sahiptir. İnsanı negatif duygu, düşünce ve davranışlardan uzaklaştırıp, birlik olmanın verdiği doğal süreci kazanmasında etkili olmaktadır.

Bağlama Büyüsünün Amacı nedir?

Bağlama veya bağlanma büyüsü, Antik Yunan’da birbirini güçlü kılacak insanların birlikteliğine hitap etmektedir. İnsanlar karşılıklı aşk yaşamak, birlikteliklerini kötülüklerden korumak, eşlerini başka kimselere kaptırmamak için medyumlarla birlikte bu yola başvurmaktadır.

  • Eşlerin arasındaki soğuklukları gidermek için yapılmaktadır.
  • Eşin evden uzaklaşması, başka birini sevmesi durumunda eşine bağlama büyüsüdür.
  • Boşanmak üzere olan eşler için yapılabilir.
  • Sürekli kavga eden ve anlaşamayan çiftler için yapılır.
  • Evi terk eden eşin eve geri dönmesi veya tek taraflı sevenin, sevdiğinin onu fark etmesi için medyumlar tarafından yapılır.
  • Güçlü ve bağlayıcı bir büyü olarak medyumlar tarafından yapılmalı, büyü evde denenmemelidir.

Bağlama Büyüsünü Kimler Yapar?

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır- Detaylı Anlatım

Bağlama büyüsünü kim yapar; bağlama büyüsünü, ailenin herhangi bir ferdine yapabilir, sadece aşk için değil, yuvaya bağlama, eşin yuvasına dönmesi, çocuklarını ve ailesini sevmesi, başkalarına ilgi duymaması için de yapılmaktadır. Bağlama büyüsü, ruhani yolculuğunu tamamlamış, sipiritüel gerçekliğiyle Antik Yunan ve Roma döneminden kalan yazıtlarla, kavuşturma büyüsü yapabilen medyumlar tarafından yapılmalıdır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır; bağlama büyüsü yapmak için pozitif bir ruh gereklidir. İnsanın ruhunun derinliklerinden çıkaracağı, doğadan ve yaşamdan esinlendiği duygularla bütünleştirerek, Antik Yunan döneminden kalan ritüellerle birlikte dualarını dillendirmesi gerekmektedir.

Uzman bir hoca tarafından yapılması gereken büyüde, kullanılan materyaller, dualar ve ritüeller özel olarak hazırlanmıştır. Ruhunu temsil ederken, büyüyü yaptırmak isteyen kişinin ruhuyla bütünlük kurması, ruhundaki negatiflikten arınması gerekmektedir. Fiziksel ve ruhsal bütünlük gerektiren bağlama büyüsü, huzur, huşu ve sağlıklı bir ruhun armağan edebileceği özel bir etkiye sahiptir.

Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bağlama büyüsünün etkileri, manevi olarak duyguların ve ruhun birleşimini sağlamaktadır. Depresif, negatif ve isteksiz duyguları silerek, yerine pozitif yüklü, arınmış bir ruhun oluşmasını sağlayacaktır. Medyum tarafından arınmış, temiz ve sağlıklı bir ruhla, ruhani bir yolculuk yapılarak, insanın özünde bulunan ruh temizliğini ortaya çıkaracaktır.

Eşlerin birbirine bakış açısını değiştirecek, manevi ve ruhani bütünlüğü sağlayacak, ruhların birlikteliği için doğadan ve yaşamdan esinlenen materyallerle insanın farkındalığını artıracaktır. Huzursuzluğu, mutsuzluğu ve ayrılığı silerek, yalnızlık hissinin gitmesinde etkili olacaktır.

Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bağlama Büyüsü Evde Yapılır Mı?

Bağlama Büyüsü evde tek başına yapabileceğiniz bir büyü değildir, uzman bir medyum aracılığıyla ritüellere saygı duyularak ve inanılarak yapılmalıdır.

Bağlama Büyüsü Bozulur Mu?

Bağlama büyüsü, medyum tarafından kötü ve negatif ruhani yolculuklarla bozulabilir.

Bağlama Büyüsü Tehlikeli Mi?

Bağlanma veya bağlama büyüsü, yanlış kişiler tarafından yapıldığında kötü sonuçlara neden olabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1774 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

20 Evet
15 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir