Bağlama Büyüsü

Belirli amaçlar doğrultusunda bulunan, birçok büyü çeşidi yer edinir. Bunlar içerisinde bağlama büyüsü genel anlamda çiftler arasında ilgi ya da sevgi eksikliği olduğu takdirde alanında uzman bir medyuma yaptırılır.

Büyü Hakkında Tarihi Bilgi

Büyü ya da diğer bir ifade sihir, geçmiş tarihi dönemlerde insanların panarolmal veya doğaüstü olayları bu yöntemlerle etkileyebildiğini öne süren uygulamalardır. Bu günümüzde büyü olarak ifade edilse de, geçmiş dönemlere bakıldığı zaman sihir şeklinde de kullanılır. Popüler kültürde sıklıkla yaptırılan belirli birçok büyü bulunur. Bunlar çeşitli malzemelerin karışımları ile hazırlanır.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü genel anlamda ilgi ya da sevgi eksikliği yaşayan çiftler için tercih edilebilir. Yapılırken dikkat edilmesi gereken belirli hususlar bulunur. Bu hususlar dikkate alındığı takdirde yapılan işlemden istenilen doğrultuda sonucun alınması mümkündür. Bağlama büyüsü olarak ifade edilen işlemi yapabilecek medyumu bulmak önemli bir detaydır. Herhangi bir kişinin bağlama büyüsü yapmaya kalkışması, doğru olmaz. Burada büyü ile ilgili çalışmalarında profesyonel bir medyum tercih edilmeli.

  • Bağlama büyüsü evli çiftler arasında ilgi eksikliği olduğu takdirde de yapılabilir.
  • Tercihen nişan atma ya da
  • Sözlenecekken sözlenmeye ara verilmesi gibi kişiler arasında huzursuzluk yaşanıldığı takdirde yapılır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsünde kullanılan belirli malzemeler karıştırılırken büyülü sözcükler söylenir ya da büyülü hareketler yapılır.

  • Tercihen sihirli değnek
  • Belirli bir kişiyi sembolize edildiği düşünülen kuklalar
  • Hayvan yağı
  • Hayvan kanı
  • Ya da çeşitli semboller kullanılır.

Bunlar bir medyum tarafından nasıl kullanılacağı bilindiği  için bu doğrultuda kullanılır. Herhangi bir kişinin kukla, hayvan yağı, sembol, değnek gibi çeşitli malzemeleri kullanarak ev ortamında büyü yapması istenilen doğrultuda etki oluşturmaz. İşinin ehli medyumlar tarafından büyü yapıldığı takdirde tam anlamıyla gerçekleşir. Büyü ile uğraşan kişiler için Ortaçağ’da şifacı, din adamı, eli sağlam ya da diğer bir ifade ile ruhsal engelli şeklinde tanımlamalar kullanılırdı. Günümüzde bu kavram medyum olarak yerini alır.

En Etkili Süryani Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü tek başına yapılan bir büyü değildir. Kendi içerisinde farklı başlıklara ayrılır. En etkili birbirine bağlama büyüsü, Süryani büyüsüdür. Bu diğer bir ifadeyle geri getirme büyüsü şeklinde de ifade edilir. Süryani büyüsü, işinin ehli ve tamamen bu konuda uzman bir medyum tarafından yapılırsa, sonrasındaki etkileri oldukça önemli olur. Kişiler Süryani büyüsü yani diğer bir ifade ile bağlama büyüsü sonucunda belirli bir zaman geçtikten sonra karşı cinsin kendisine karşı olumlu dönüşlerini aldığını görebilir. Tercihen bu büyüyü yaptıran kişilerden de yorum alındığı takdirde olumlu dönüşlerinin olduğunun görülmesi mümkün. Süryani büyüsü, genelde Süryaniler yaptırdığı için Süryani büyüsü şeklinde ifade edilir.  Yalnızca Süryanilere özgü değil birçok medyumun odaklanarak yapabileceği bir büyüdür. Süryaniler bu büyüyü âşık etme şeklinde de kullanmışlar. Günümüzde de geri getirme, bağlama işlemlerinde tercih edilir.

Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular 

Bağlama Büyüsü Etkili Olur Mu?

Bağlama büyüsü, işinin ehli kişilere yaptırıldığı takdirde etkili olur. Ancak herhangi bir kişinin bağlama büyüsü yapması etki düzeyini düşürebilir.

Evde Bağlama Büyüsü Yapılabilir Mi?

Evde bağlama büyüsü yapılamaz. Bunun için konuyla oldukça ilgili bir medyumdan yardım alınıp, bu doğrultuda yapılmalı.

Bağlama Büyüsü Ters Etki Oluşturur Mu?

Evde ya da herhangi bir alanda kişiler başkalarından duydukları bilgiyle bağlama büyüsü yapmaya kalktıkları takdirde ters etki oluşturabilir. Ancak bağlama büyüsü hakkında donanımlı bilgi birikimine sahip olan medyumlarla yapıldığı takdirde istenilen etki oluşur.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1526 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
20 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir