Cinsel Bağlama Büyüsü

Büyüler her zaman insanların büyük bir kısmının tercih ettiği özel ritüeller olarak bilinirler. Türkiye bu konuda uzman olan birçok kişiye ev sahipliği yapar. Eski kültür ve geleneğin temsilcileri, farklı birçok büyük konusunda uzmandır. Cinsel bağlama büyüsü bunlardan birisidir.

Cinsel Bağlama Büyüsü Nedir?

Cinsel bağlama büyüsü sadece erkeklere yapılabilen ve onun her türlü cinsel arzusunu ortadan kaldıran bir ritüeldir. Şehvet duygusu insanların tümünde var olan ve doğuştan gelen bir histir. Bunu kullanma noktasında sınırları zorlayan kişiler, birtakım sorunları da beraberinde getirmektedir. Bu yüzden ilgili büyünün yapılması bazen bir zorunluluk halini alır.

Cinsel Bağlama Büyüsü Neden Yaptırılır?

  • Cinsel bağlama büyüsü, eşinin başka kadınlarla beraber olmasını engelleme için yapılabilir.
  • Cinsel bağlama büyüsü aynı zamanda bu arzuların tamamen ortadan kaldırılabilmesi için de gerçekleştirilir.
  • Özellikle çapkın beylerin eşlerine odaklanması için bu büyünün tercih edilmesi kesinlikle çok mantıklıdır.

Cinsel Bağlama Büyüsünü Kim Yapabilir?

Cinsel Bağlama Büyüsü

Cinsel bağlama büyüsünün yapılması bir medyumun konuya dahil olmasıyla mümkündür. Bu noktada seçimin gerçekleştirilmesinin ardından amacın çok net bir biçimde ifade edilmesi temel bir kuraldır. Neden ve kime karşı bu tip bir büyünün istendiği söylenmelidir.

Alanında uzman olan medyum, cinsel bağlama sihri olarak bilinen bu ritüeli iki farklı şekilde gerçekleştirebilir. Bunlardan birisi süreli iken diğeri ise süresizdir. Yani ne kadar kalıcı olacağına karar verme yetkiniz mevcuttur. Cinsel bağlama büyüsünün sınırları yoktur. Her şey bunu talep eden kişiye göre değişmektedir.

Cinsel Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Cinsel bağlama büyüsünün etkileri mucizevidir ve bunları hemen şöyle ifade etmek lazım;

  • Cinsel bağlama büyüsü yapıldıktan sonra erkeğin kadınlara olan ilgisinde çok keskin azalmalar görülmeye başlar.
  • Bunun yanı sıra haz alma duygusunun körelmesi cinselliğin başarılı bir biçimde yaşanmasının önüne çok net bir biçimde geçer.
  • Sınırlı bir büyü yaptırmış olan kişiler, ilgili şahsın tüm cinsel ilgisini sadece kendi üzerinde toplar.
  • Özellikle gözü sürekli dışarıda olan ve bayanlarla cinsel beraberlikler kuran evli erkeklerin bu alışkanlıkları da bir son bulmuş olacaktır.

Bu açıdan bakıldığı zaman cinsellik bağlama büyüsü, özellikle evli kadınlar için harika ve olumlu birçok sonuç anlamına geliyor.

Cinsel Bağlama Büyüsü Dikkat Edilecekler Nelerdir?

Eşi veya başka bir erkeğe dair cinsel bağlama büyüsü talep edenler, kesinlikle bunun olacağına inanmak zorundadırlar. İnancın bulunmaması durumunda, büyünün etkili ve gerçeğe dönüşmeme ihtimali her daim mevcuttur. Buna ek olarak kişide Allah ve İslam inancının olması mühimdir. Örneğin ateist, dine inanmamış olan bir kişinin büyü yaptırması genellikle çok tavsiye edilen bir durum değildir.

Cinsellik bağlama büyüsünün ortaya çıkacak sonuçları için belli bir süre boyunca beklemeniz lazım. Aceleci bir tavır içerisine girmek, sabırsız olmak kesinlikle uzak durulması gereken durumların içinde bulunur.

Bunun yanı sıra bir diğer husus ise duaların edilmesidir. Hem kutsal kitabımızda hem de hadislerde geçtiği üzere duanın gücü hiçbir şekilde yadsınamaz. Hatta dünyanın bunun üzerine kurulmuş olduğu bilinmektedir. Bu yüzden medyumun belirtmiş olduğu duaların edilmesi çok mühimdir.

Cinsel Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Cinsel bağlama büyüsü nedir?

Cinsel bağlama büyüsü erkeğin cinsel hayatını bitirmeye yönelik bir ritüeldir.

Cinsel bağlama büyüsü her zaman etkili midir?

Cinsel bağlama büyüsü, doğru işlemlerin yapılması durumunda kesinlikle sonuç verir.

Cinsel bağlama büyüsü bozulabilir mi?

Cinsel bağlama büyüsü işin ehli medyumlar tarafından bozulabilir.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1646 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
18 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir