Cinsellik Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yüzyıllar boyunca insanlar; sevdikleri insanları kendine bağlamak ya da sevgileriyle intikam almak için büyü ile bağlama yolunu tercih etmiştir. Antik zamandan günümüze kadar türlü konularda büyülerin yapıldığı herkes tarafından bilinir.

Büyü yardımıyla cinsellik konusunda yapılacak büyüler de vardır. Cinsellik bağlama büyüsü nasıl bozulur konusu ise, bu büyü altında bulunan ya da büyü etkisinde olduğunu düşünen insanların merak konusudur.

Cinsel İsteksizlik Büyü ile Yok Edilebilir mi?

Büyü kullanılarak cinsel isteksizlik büyüsü yapılabildiği gibi cinsellik bağlama büyüsü de yapılır. Bu yüzden cinsellik bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda insanlar, araştırma yapabilir.

Cinsel isteksizlik büyüsü yapıldığı zaman;

 • Büyü yapılan kadın ya da erkek, büyü bozulana kadar büyünün etkisinde kalır.
 • Büyünün etkisiyle birlikte, kadın ve erkekte cinselliği karşı bir isteksizlik başlar.
 • Eşlere yapılan bu tür büyülerde, eşler birlikte olmak istemez ve başka kişilere karşı da cinsel istek duymaz.

Aynı zamanda bekar kızlar ve erkekler için de cinsellik bağlama büyüsü yapılabilir. Bu kişilere cinlerin musallat edildiği bilinir ve bu cinler, kişiler evliliğe karşı isteksizlik oluşması sağlanabilir.

Cinsellik Bağlama Büyüsü Yapılan Kadınlar Ne Tür Belirti Gösterir?

Cinsellik bağlama büyüsü nasıl bozulur konusundan önce, kadınlar üzerinde ne tür belirti gösterdiği de merak konusudur. Kadın ve erkekte görülecek belirtiler değişkenlik gösterebilir.

Kadınlarda cinsellik bağlama büyüsü yapıldığında;

 • Eğer büyü yapılan kadına cinler musallat edilmişse, kadın rahminde hissizlik oluşmaya başlar.
 • Cinsel açıdan sürekli bir isteksizlik, korku, cinsellikten kaçma gibi belirtiler görülür.
 • Uzun süre cinsellik yaşanmayan kadın, bundan herhangi bir rahatsızlık duymaz.
 • Çoğu zaman cinsellik aklına gelmese de bazen büyü ters tepebilir ve cinselliğe karşı aşırı bir istek duyulabilir.

Bu yüzden cinsellik bağlama büyüsü ve diğer büyüler de dahil olmak üzere; büyü konusunda ilim ve ehil sahibi olmuş, uzman medyumlardan yararlanılması, büyünün doğru yapılması ya da yapılmış bir büyünün bozulması için önemlidir.

Cinsellik Bağlama Büyüsü Bozulduğunda Nasıl Bir Değişim Olur?

Cinsellik Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Cinsellik bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda fikir sahibi olmak isteyen kişiler, cinsellik bağlama büyüsünün bozulması durumunda, birçok yönden rahata ereceklerdir.

Hem fiziksel hem de manevi yönden meydana gelen olumsuz durumlar düzelmeye başlar. Cinselliğe karşı aşırı isteksizlik ya da aşırı doyumsuzluk duyma halleri yavaş yavaş düzelir.

Doğru ellerde yapıldığı zaman büyünün etkisi 5-10 gün içinde kendini gösterirken; yine ehil ve ilim sahibi kişiler tarafından büyü bozulduğunda, etkisini kısa sürede gösterir ve büyü altındaki kişi, eski güzel günlerine geri dönmeye başlar.

Cinsellik Bağlama Büyüsü Erkekleri Nasıl Etkiler?

Tıpkı kadınlarda olduğu gibi erkekler de cinsellik bağlama büyüsünden etkilenir. Normal cinsel hayatı olan bir erkek, büyü etkisi altında olduğunda, birçok değişiklik yaşar.

 • Aniden cinsel hayata karşı bir isteksizlik oluşmaya başlar.
 • Eşine ya da sevgilisine dokunmak istemez, ilgisizlik baş gösterir.
 • Cinsellikten soğuma oluştuğu gibi, cinsellik hakkında nefret duyguları da besleyebilir.
 • Kendisini cinselliğe hazır hissetmeyen erkek, isteksiz olacağı için, eşine de kötü hissettirecektir.

Cinselliğe karşı bir soğukluk, isteksizlik, eşine karşı güzel duygular beslememe gibi duygular yaşanırken; erkek dışarıda da bu tür bir eylemi gerçekleştirme duygusundan uzaklaşmaya başlar.

Eski zamanlardan günümüze kadar gelen büyü ve tılsımın gücü, özellikle kadınların erkeklerini ellerinde tutmak için yaptıkları ritüellerden oluşuyordu. Günümüzde de bu tür ritüelleri yaptıran birçok kadın ve erkek bulunuyor.

Ancak ister kadın ister erkek olsun, cinsellik bağlama büyüsü altında olan kişilerin, cinsellik bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda; bildikleri gibi davranmamaları, özellikle evde bu tür büyüleri bozma eylemi gerçekleştirmemeli ve konusunda uzmanlaşmış, ehil ve ilim sahibi olmuş medyumlardan destek almaları öneririz.

 

Cinsellik Bağlama Büyüsü SSS

Cinsellik bağlama büyüsü bozulmazsa ne olur?

Cinsellik bağlama büyüsü bozulmazsa; ortaya çıkan tüm olumsuzluklar devam eder ve özellikle evliliklerde boşanmalar meydana gelebilir.

Cinsellik bağlama büyüsü yapıldığı hemen anlaşılır mı?

Cinsellik bağlama büyüsü, doğru kişilere başvurulduğunda, kolaylıkla anlaşılır. Ancak kişinin daha önceden de böyle sorunları varsa, ilk etapta psikolojik nedenlerden dolayı oluşabileceği düşünülür.

Cinsellik bağlama büyüsü evde nasıl yapılır?

Cinsellik bağlama büyüsü, çeşitli ritüellerden ve dualardan oluşur. Ancak bunu ehil kişilerin yapması gerekir. Evde cinsellik bağlama büyüsü ya da diğer büyülerin yapılması tehlikelidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 8640 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
25 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir