Evde Büyü Nasıl Anlaşılır, Evdeki Büyü Nasıl Bulunur?

Evde büyü nasıl anlaşılır, ne yapılması gerekir ve nasıl bozulur? Evde büyü ile ilgili ayrıntılı bilgi için içerğimizi inceleyebilirsiniz.

Büyü, gerçekten de çok kuvvetli ve de etkili olan bir uygulamadır. Bu uygulamanın kimi zaman neden ve de niçin yapıldığı bilinmeksizin, kişiler üzerinde etkili olduğu görülmektedir. Ama çoğu zaman için de, bireylerin herhangi bir büyü etkisi altında olup olmadığı bilinmemekte, anlaşılmamaktadır. Bireylerin herhangi bir büyünün etkisinde olup olmadığı, bireylerin evlerinde herhangi bir büyünün bulunup bulunmadığının anlaşılmasının birkaç yolu ve de belirtisi vardır. Bu yazımızda da bu konular üzerinde duracağız.

Eve Büyü Yapılır Mı?

Evde büyü yapıldığının anlaşılması gerçekten de çok kolay olamayabilmektedir kimi zaman. Zaten var olan büyü, kişinin o büyüyü fark edip de bulmasına da engel olmaktadır. Kişi bir gariplik olduğunun ve de üzerinde de, evinde de, evindeki insanlarda da hatta evindeki eşyalarda bile bir ağırlık, bir gariplik olduğunun farkında varabilir. Fakat bu yetmez. Kişinin gerçekten de sadece bu etkilere dayanarak, büyünün izini süremediği görülmektedir. Günümüzde büyük din alimleri olarak geçen bazı hocaların bir büyü etkilerini sezemedikleri ve de büyünün anlaşılmasını sağlayamadıkları bir durum söz konusudur. Fakat her konuda dikkat edilmesi gereken bir husus vardır ki; eğer kendinizi gerçek, usta bir medyuma bırakırsanız, büyü yapımında da, büyü bozumunda da herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Bir evde yada bir kişinin üzerinde büyünün varlığının olup olmadığını anlamak için, o evde ya da o bireyde var olan etkiler göz önünde bulundurulmalıdır. Bir büyüye maruz kalan, bir büyünün direkt olarak etkisinde kalan kişilerin bazı belirtiler vasıtası ile bunun kesin bir şey olduğunu öğrenmesi kesindir. Fakat bu noktada sadece sizin öne sürdüğünüz ya da varsaydığınız belirtiler değil, aynı zamanda da medyum hocanızın görüşleri de gerçekten büyük oranda önem arz etmektedir.

Üzerinizde ya da yakınınızda, aynı zamanda da varsaydığınız hanede bir büyünün hüküm sürüp sürmediğini anlamanız için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle de ruhsal ya da fizyolojik olarak direkt olarak etki eden büyüler vardır. Bu büyüler bireylere uygulandığı zaman bazı etkiler net bir şekilde göstermektedir kendisini. Şimdiki yazımızda da tam olarak bundan bahsedeceğiz. Yani büyülerin genel anlamda bireylere olan etkilerini göz önünde bulunduracağız.

Bir bireyin herhangi bir büyünün tesiri altında olup olmadığını anlamamız için, aşağıda yer alan etkilerin o bireylerde ya da hane içerisinde olup olmadığını göz önünde bulundurmamız gerekir.

 • Herhangi bir büyü etkisi alında olan bireylerde en belirgin olan özellik tabii ki de kişilerin çevresi ile iletişim kuramayacak kadar içe kapanık bir insan olması halidir. Birey önceden ne kadar sıcak bir insan olursa olsun, herhangi bir büyünün etkisinde kaldığı an itibari ile soğuk ve de içine kapanık bir hal almış olur.
 • Büyünün yapılmış olduğu hane içerisindeki aile bağlarında kopukluk ve de zayıflık net bir şekilde kendisini göstermektedir. Aile içi kavgalar, anlaşmazlıklar ve de sorunlar gün geçtikçe artar ve de işin içinden çıkılmaz bir durum söz konusu olur.
 • Bireyde ya da bireylerde asla dizginlenmeyen bir sinir, asabilik ve de öfke söz konusu olur. aynı zamanda da bu sinir ve öfkenin yanında, tahammülsüzlük de kendisini gösterir.
 • Büyünün etkisi altında olan bireyler dini objelere, dini bilgi ve de özelliklere karşı umursamaz, saygısız bir hal içerisinde olur. aynı zamanda da yemeklere, nimetlere ve de herhangi bir dini özelliği yüce olan şeylere karşı öfke hali içerisinde olur.
 • Dini vecibelerini aksatmadan yerine getirmekte olan bir insanın bile büyü etkisi altında iken hiçbir dini vecibesini yerine getirmediği gözle görülmektedir.
 • Bir büyünün etkisi altında olan bireylerde bedensel olarak bir pislik söz konusu olmaktadır. O kişilerin çok pis bir insan olduğu ve de hiçbir öz bakım gereksinimini karşılamayacak bir hal aldığı gözler görülür bir hal alır.
 • Büyünün ya da büyülerin etkisinde olan kişiler sadece bedensel temizliğine ve de öz bakımına karşı değil, yaşadığı ya da oturduğu alana da, hanesine de pis bir insan şeklini alır. Yani kişi çevresinin de pis olmasını umursamaz, hatta aksine daha pis bir hal alması için resmen bir çaba sarf eder.
 • Büyünün etkisi altında olan kimselerde en sık görülen bir başka durum ise, bireylerin devamlı olarak bir uyku halinde olmasıdır. Devamlı uyuyan ve asla uyanmak istemeyen bir insan haline gelir bu bireyler. Bu da onları ekstra gergin ve de ekstra halsiz yapar.
 • Çok uyusa bile sık sık uykusu bölünen, uykusundan da genellikle sıçrayarak uyanıp, kabuslar gören bir insan haline gelir bu kişiler. Karabasan denilen uyku problemini her uykusunda yaşayan bu bireyler için deliksiz ve de sorunsuz bir uyku neredeyse imkansız denecek kadar zor bir hal alır.
 • Büyü tesiri altında olan kişilerin yaşadığı bir başka sorun ise, bu bireylerin devamlı olarak eşyalarını kaybetmesidir. Kaybolan eşyalar genellikle bulunmaz. Sık ve de devamlı olarak eşyalarınızı kaybediyor ve de bir daha da bu eşyaya ulaşamıyorsanız, mutlaka bir büyü etkisi altında olma ihtimaliniz yüksek olacaktır.
 • İşinizde ya da okuduğunuz okulda devamlı olarak süregelen bir başarısızlık hali içerisinde iseniz, aksilikler ve de başarısızlıklar ardı sıra devam ediyorsa, işte o zaman da kesinlikle herhangi bir büyü sizi etkisi altına almış olabilir.
 • Bir büyünün etkisi altında olan bireylerden hayvanların çok korktuğu da görülmektedir. Hiçbir şey yapmamanıza rağmen bir köpek ya da bir kedi sizden kaçarak uzaklaşıyor, hiçbir hayvan sizin yanınıza yaklaşmıyorsa, işte o zaman bir büyünün etkisi altına olabilirsiniz.

Bu ve bunlar gibi birçok belirtiler sizde ise eğer bir medyuma danışabilir, üzerinizde büyü olup olmadığını doğru bir kaynak vasıtası ile öğrenebilirsiniz. Bu kadarla da kalmaz, bu büyüyü uzman bir medyum aracılığı ile kolaylıkla da bozabilirsiniz.

Evde büyü nasıl anlaşılır diye merak ediyorsanız eğer, yukarıda sıralamış olduğumuz belirtilerin sizde olup olmadığına bir göz gezdirmeniz iyi olacaktır. bu sayede siz de kafanızdaki büyük bir soru işaretinden kurtulmuş olursunuz.

Evde Büyü Buldum Ne Yapmalıyım?

Kişilere direkt olarak yapılmış olan büyüler bir şekilde belirtileri vasıtası ile anlaşılabilmektedir. Ama evde bir büyü var ise o evde büyü olup olmadığı ve de o büyünün nerede olduğunun anlaşılması çok zor olabilmektedir. İşte bu noktada var olan sorularınızı gidermenizde yardımcı olacak olan yazılarımızı sitemizden okuyabilirsiniz.

Evde herhangi bir büyü olup olmadığı zaten direkt olarak evdeki bazı belirtiler ile anlaşılabilir. Fakat bir büyünün evin neresinde olduğunu anlamanız imkansız olacaktır. çünkü o büyü kimi zaman somut olmayabilir. Yani soyut, gözle görülmeyen büyüler de mevcuttur. kaldı ki maddesel, yani gözle görülen ve saklanmış olan bir büyünün bile ev içerisinde bulunması imkansızdır. Bu nedenle de, büyünün nerede olduğu ve de bulunup bulunamayacağı değil de, o büyünün evdeki düzene etkisi ve de belirtilerinin peşinden gidilmesi esastır.

Eve Yapılan Büyünün Tespit Edilmesi

Evde büyü belirtileri nelerdir diye merak esiyorsanız, işte bir evde büyü var ise, o evde olabilecek bazı belirtilerden birkaçı:

 • Ev içerisinde yer alan eşyaların sık sık kaybolması ve de asla bulunamaması.
 • Ev içerisinde kişilerin devamlı olarak huzursuz, halsiz, kavga halinde ve de mutsuz olması.
 • Ev içerisinde yer alan bireylerin asla derin ve de sorunsuz bir uyku çekememesi.
 • Ev içerisindeki bireylerin uyuyup, bir türlü uyanamaması ve de uykularında devamlı olarak sorun yaşaması ve kabus görmesi.
 • Ev içerisindeki mutluluğun ve de huzurun asla kalmaması ve bireylerin devamlı olarak gergin, mutsuz, sorunlu bir hal içerisinde olması.
 • Ev içerisinde devamlı olarak bir kavga ve de tartışma halinin söz konusu olması.
 • Ev içerisindeki çiftlerin cinsel açıdan herhangi bir ortaklıklarının olmaması.
 • Evciz hayvanların o haneye girmemesi, yaklaşmaması, girdiklerinde de farklı davranışlarda bulunması.

Bu gibi belirtiler sizin de hanenizde etkili bir halde ise, sizin evinizde bir büyünün olup olmadığını anlamanız gerçekten de kolay olacaktır. fakat o büyünün kesin bir şekilde evinizde hüküm sürdüğünü öğrenmeniz için ihtiyacınız olan şeyin, iyi bir medyumdan yardım almak olduğunu biliniz. Yani evde büyü bulma her zaman kolay olmayacaktır. Bu konuda size işinde usta olan bir medyumun yardım etmesi her zaman için iyi olacaktır.

Evdeki büyüyü nasıl bulurum diye merak ediyorsanız eğer, bu belirtilere göz gezdiriniz. Ardından da işinin ehli bir medyuma danışarak, evinize hükmünü süren büyüden kurtulunuz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Evde Büyü Nasıl Anlaşılır, Evdeki Büyü Nasıl Bulunur? Sıkça Sorulan Sorular

Evdeki büyünün nasıl temizlendiği ve de var olan büyünün sorunsuz bir şekilde nasıl bozulduğunu öğrenmek için sitemizdeki yazıları okuyabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olarak olan yazılarımıza göz gezdirdiğiniz zaman anlayacaksınız ki, büyü bozumu ve temizlenmesi için her zaman iyi bir medyum ile çalışmanız gerektiğini önermekteyiz.

Uzaktan yapılan büyü nasıl anlaşılır, her eve büyü yapılır mı, evde büyü olduğu nasıl anlaşılır, evde büyü buldum ne yapmalıyım, eve yapılan büyünün tespit edilmesi nasıl olur gibi sorular sizi meşgul ediyorsa, medyumunuz ile kafanızdaki tüm sorunları çözebilirsiniz.

Herhangi bir bireyin üzerine yapılmış olan büyü de, direkt olarak eve yapılmış olan büyü de son derece etkileyen, insanın hayati fonksiyonlarını yok eden bir durum olacaktır. bu nedenle de bu olay ile karşı karşıya kalan herkes, o büyünün bozulmasını, temizlenmesini ister. Bunun için gerekli olan birçok şey vardır. Fakat bunları genel anlamı ile sıralamamız yanlış yönlendirmekten başka bir şey olmayacaktır. O nedenle, siz durumunuza, olayınıza bağlı olarak, öznel bir bakış açısından yararlanmalısınız.

İyi bir medyum ile çalışırsanız eğer, bu medyumun size büyü bozumunda çok iyi bir şekilde yardımcı olacağını göreceksiniz. Bu medyum sizin üzerinizde olan en kuvvetli büyüyü bile sorunsuz bir şekilde bozacak olan, sizi hayata kazandıracak ve de kimliğinizi yenileyecek olan bir medyum olacaktır.

Kendinizi sonunda mutlu ve de bahtı açılmış olarak bulacak, zaten üzerinizde tesiri olan büyüden kurtularak, kuş gibi hafif hissedeceksiniz. Unutmayın ki iyi bir medyumun size olan avantajları çok büyük olacaktır. hayatınızı düzene sokmanız, kendinizi de çok mutlu hissetmeniz için, aynı zamanda da hanenizi korumanız ve de birliğinizi kuvvetlendirmeniz için medyumunuzdan yardım isteyebilir, bu sayede üzerinizdeki büyünün tesirinden kısa bir süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 3054 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
18 Hayır

“Evde Büyü Nasıl Anlaşılır, Evdeki Büyü Nasıl Bulunur?” için 1 yorum var.

 1. Bende ve ailemde bu yazılanların hepsi mevcut ben dinime bağlıyken nedense deist oldum kuran okununca ezan okununca nefret ediyordum şimdi ise ilginçlik dine inanır oldum ve bu devamlı değişiyor aile içi kavgalar bereket kaçması annem ile eşimin tartışması hiç yok yere bahaneler bulunması aile ortamımın berbat bir hal alması bu anlatılanların hepsi mevcut büyü varmı diye araştırdım ancak bulamadım ne muska ne ayet tarzı birşey sıkıntı bunalma stres kavga bunlar hep var ne yapmalıyım artık dayanamıyorum bişeyler bulursanız yardım edebilirmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir