Fil Süresi İle Ayırma Büyüsü

Doğa üstü bir yöntem olarak ele alınan büyüler çare arayışında olanların tercihi halinde. Örneğin hastalıklara şifa, kötülüklere bela ya da evliliklere mutluluk getirmesi adına çeşitli büyü yöntemlerine yer verilir. Bunlar arasında olan ayırma büyüsü de başta sevgililerin ve de evli olan çiftlerin tercihi haline gelmiştir.

Eşten Ayırma Büyüsü

Sevdiğiniz kadın ya da adam evli olabilir ve bu duruma son vermek isteyebilirsiniz. Gündelik hayatta her türlü yöntemi denemenize rağmen sonuç alamıyor olabilirsiniz. Bunun için en doğrusu Fil süresi ile ayırma büyüsü nasıl yapılır dikkate almak olmalıdır. Büyü ile çiftleri ayırmak isteyenler:

  • Bu alanda uzman olan kişi veya medyumlara yönelmelidir.
  • İnternet üzerinden tarif edilen büyü yöntemlerini değerlendirmeniz hata olacaktır.

Büyü yapmak şakaya gelmez ve en doğru şekilde uygulamak gerekir. Bunun için de internetten tarifleri değerlendirmeniz yanlış olacaktır. Bu alanda uzman kişilere yönelebilir ve sevdiğiniz kişiyi sevgilisinden ya da eşinden ayırabilirsiniz. Öyle ki sure ile ayırma büyüsü yaygın olarak ateşli ve tutkulu sevgililerin tercihi halindedir. Sevgilisini başkası ile paylaşmak istemeyenler soluğu büyülerde almaktadır.

İstenmeyen Kişi İçin Ayırma Büyüsü

Size körkütük aşık olan kişilere de fil süresi ile ayırma büyüsü yapabilirsiniz. Aşkından gözü görmeyen ve artık zarar vermeye başlayan kişilere karşı ayırma büyüsü faydalı olacaktır. Bu sayede size körkütük aşık olan kişileri kendinizden uzak tutmayı başarabilirsiniz.

Özellikle de büyü yapacağınız kişinin zaman içerisinde sizden soğuduğunu göreceksiniz. Zamanla soğuması peşinizi bırakmanıza yardımcı olacaktır. Böylece kendinizi daha iyi ve huzurlu hissetmeye başlarsınız. Ayırma büyüsü istemeyen kişilere karşı sıklıkla değerlendirilir. Bir türlü ayrılmayı başaramayan erkeklerin ve de kadınları tercihi halindedir.

Eşi Anneden Ayırma Büyüsü

Eşiniz sürekli olarak annesi ile görüşebilir ve onun sözlerine karşı sizinle kötü olabilir. Aynı zamanda anneden ayrılmak istemeyen ve hep onun sözünü dinleyen eşler de bulunmakta. Bu duruma son vermek isteyenler:

  • Anne üzerinden de ayırma büyüsüne yer verebilir.
  • Eş ile annesi arasındaki bağı inceltmeye başlayabilirsiniz.

Fil süresi ile ayırma büyüsü eş ile annesi arasındaki sıkı muhabbetin kesilmesinde etkili olacaktır. Öyle ki bu muhabbet belirli bir süre sonra evliliğinizi tehlikeye atmaya başlayabilir. Tehlikeden uzaklaşmak ve evliliğini sağlamlaştırmak isteyenlerin de önceliği ayırma büyülerini değerlendirmek oluyor. Doğru şekilde uygulandığı zaman istenilen sonuca ulaşmanız kaçınılmaz hale geliyor.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Fil süresi ile ayırma büyüsü yapmak zor bir iştir. En doğrusu medyumlara başvurarak harekete geçmek olacaktır. Adı üstünde ayırmayı destekleyen surelere yer verilir ve birkaç kez tekrar edilmesi istenebilir.

Fil suresi ile gerçekleşen ayırma büyüsü gün içerisinde, sabah ya da gece vaktinde ele alınabilir. Hatta bunun gibi su içmek ya da denize kağıt atmak gibi çeşitli eylemelerin de üzerinde durulur. Tüm bu eylemlere ilişkin internet üzerinden paylaşımlara yer verilir. Ancak bu paylaşımlardan ziyade Fil süresi ile ayırma büyüsü için medyumlara yönelmek gerekir. En doğru bilgiyi bu şekilde edinmek ve büyüye geçmeniz etkili olacaktır.

Ayırma Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ayırma büyüsü için sadece Fil Süresi mi okunur?

Fil dışında pek çok sureye yer verilir ve her birinden önce Yasin tekrarlanır.

Büyü ile ayrılan kişi geri döner mi?

Etkili olan ayırma büyülerinden sonra kişinin geri dönmesi mümkün olmaz.

Eşi kendimden soğutmak için ayırma büyüsü mü yapmalıyım?

Eşin soğumasında etkili olan ayırma büyüsü ileriki vadelerde evliliğin sona ermesini mümkün kılar.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 3836 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
28 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir