İdrar Bağlama Büyüsü

İdrar kesesini bağlama veya sidikliğini bağlama olarak bilinen büyü, genellikle Hatay yöresine özgü olduğu söylenir. Eski dönemlerden organ bağlama büyüleri geleneğinde gelen büyü türü, kişinin idrar yollarını etkileme üzer yapılmaktadır. İdrar bağlama büyüsü, etkili olduğu zaman hastanelik edebilir veya apandis patlatabilir olduğu söylenir.

İdrar Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Doğrudan kişi bazlı yapılan ve kötü amaçlarla uygulanan büyü türleri arasındadır. Organ bağlama, cinsellik bağlama, erkeklik bağlama veya bağırsak bağlama gibi büyü türleri arasındadır. İdrar bağlama büyüsü uygulanırken, kara büyü uygulamaları yapılır. Genellikle organ bağlama, bağırsak düğümleme gibi yöntemlerle yapılır.

İdrar bağlama kişiye karşı hissedilen aşırı nefret, öfke ve şeytani düşünceler ile yapılır. Bazen intikam büyüsü olarak yapılan çalışmalarda bulunmaktadır. Örneğin Yahudilikte bahsedilen kısasa kısas veya İslamiyet’te bahsedilen kısas yapabilirsiniz, ancak affetmenizde fayda var gibi değerlendirmeler yapılabilir.

İnsan yaşamı ve sağlığını etkilene kötü büyüler olduğu için çözdürdükten sonra bırakın ve İlahi sisteme bırakın. Yaptıran kişiye dönecektir.

İdrar Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

İdrar bağlama büyüsü, fiziksel etkilerini gösterir. Tuvalet yapamama olarak adlandırılan durumdur. İdrrar çıkamam bazen sağlık sorunları bazen büyü nedeniyle olabilir. İdrar yollarını etkileyen hastalıklar oluşabilir. Cinsellik bağlanması oluşabilir veya kişilerin sağlıkları büsbütün etkilenebilir. Ancak idrar bağlama büyüleri her zaman tutmaz.

Bağlama büyüleri arasında; aşık etme ve kendine bağlama türlerinin dışında, ayırma, soğutma gibi büyü türleri de bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

  • Dil bağlama
  • İş bağlama
  • Rızık bağlama
  • Kısmet bağlama
  • Kendine bağlama
  • Göz bağlama
  • Erkeklik bağlama

Gibi çeşitlerde uygulanmaktadır. Hiçbir büyü öldürücü etkiye sahip değildir ancak hayati fonksiyonları ciddi manada etkileyebilir nitelikte büyüler olabilmektedir.

İdrar Bağlama Büyüsü

İdrar Bağlama Büyüsü Çözülür mü?

İdrar bağlama büyüsü halk dilinde sidik kesesini bağlama olarak adlandırılır. İdrar yapmaması için yapılan ve bağırsakları etkileyen büyü türüdür. Bağırsak bağlama veya bağırsak ile bağlama yöntemleri kullanılabilir. İdrar bağlama büyüleri çözülebilir büyülerdir. Pek çok kişi bu tür büyüleri çözmek için bebek idrarı kullanmaktadır.

Çocuk idrarı ile yapılan çalışmalar, büyünün türüne göre uygulanmaktadır. İçeriğindeki asidik yapısından mı denir bilinmez, idrarın büyü çözmede etkili olduğu söylenir. Sülfürik asit ile ters etki yapılarak da bozulabilen idrar bağlama büyüsü, alanında uzman medyumlar tarafından çözülebilir.

İdrar Bağlama Cinselliği Etkiler mi?

İdrar bağlama büyüsü, idrar yolları veya üreme organlarını etkileyebilir. Şayet tesirli ve tılsımlı bir büyü ise patlama yaparak vücuda üre dağılımına neden olabilir. Bu durum çok normal bir sağlık sorunu gibi de algılanabilir veya tamamen sağlıkla ilgili bir durum olabilir.

Ancak idrar bağlama büyüsü yapılmış mı bir baktırmakta fayda vardır.  Cinselliği, kadınlık veya erkeliği etkileyebilecek üreme yollarında hasar bırakabilecek büyüler arasındadır. Genellikle de ayırma maksatlı büyülerde kullanılır. Bazen de kişilerin çiş tutamaması için yapılan soğutma, ayırma büyü çalışmaları arasındadır. Bu tür durumlarda 7 günde etki gösteren büyü çözme tekniklerinden yararlanmanız önerilir.

İdrar Bağlama Büyüsü Hakkında Sıça Sorulan Sorular?

İdrar bağlama büyüsü mesaneyi patlatır mı?

Yapılmış büyü yüksek tesirli ise ve kişide büyü yutmuş ise idrar yapısında hasara neden olabilir. Evet tılsımı yüksek büyülerde mesane, apandis patlayabilir. Ancak büyü her zaman tutmayabilir.

İdrar bağlama büyüsü çözülür mü?

Yapılmış büyünün türüne ve kullanılan malzemelere göre tespit edilerek büyü çözdürme işlemleri yapılır. Doğru işlemler ile çözülen büyülerdir.

İdrar bağlama büyüsü kaç günde geçer?

Büyünün çözülmesi 1 veya 2 seansta tamamlanır, etkisi ertesi gün görülür. Ancak 1 haftada tam etkili hale gelebilir.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 15143 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
75 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir