İp İle Bağlama Büyüsü

İp ile bağlama büyüsü iki farklı bazda yapılır. Aşk niyetle birini kendine bağlama isteği veya nefretle yapılan kişiyi çeşitli açılardan bağlama isteği. İple bağlama büyüsü bozdurmak isteyen kişilerin sayısı hayli fazladır. Kıskançlık, çekememe, haset veya nefret duyguları ile kötü niyetle yaptırılan organ bağlama, iş bağlama, uyku bağlama gibi türler, kişilerin hayatlarını etkiler nitelikte olabilir.

İp İle Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Organ bağlama büyüsü, uyku bağlama veya farklı türlerdeki bağlama büyülerinde, bozdurmak için işinin ehli kişiler tarafından uygulama yapılır. Özellikle sağlık ve yaşamla ilgili zorluk çeken kişilerin büyü bozdurmak için başvuruda bulunduğu büyü türleri arasındadır.

Eski tarihlerden bu yana uygulanan ip ile bağlama büyüsü, Firavun zamanlarından kalmadır. O tarihlerde kurutulmuş bağırsaklar, kurutulmuş yılan derileri ile yapılan büyüler, Mısırlı sihirbazların uyguladıkları yöntemlerdendir.

Yapılan büyü türüne, içeriklerine bağlı olarak bozdurma yapılır. Hangi yöntemler kullanılarak yapıldığı, büyü bozdurmada etkilidir.

İp İle Bağlama Büyüsü Ne İçin Yaptırılır?

Genellikle aşk ve sevgi için yaptırılan ip ile bağlama büyüsü, aşk duyulan birini kendine çekme ve bağlama amaçlıdır. Özellikle karşılıksız ya da az karşılıklı ilişkilerde veya yolunda gitmeyen evliliklerde tercih edilen bir yöntemdir. İple bağlama büyüsünde;

  • Urgan iple bağlama
  • Halatla bağlama
  • Kiriş- kurutulmuş koyun bağırsağı
  • Kedi bağırsağı

Gibi ip haline getirilmiş bağırsaklar ile uygulama yapılır. Eski tarihlerden bu yana olan farklılıklar ise Firavn zamanında insan bağırsağı kullanılması, günümüzde hayvanların bağırsaklarının kullanılmasıdır.

İp İl Bağlama Nasıl Uygulanır?

İp ile bağlama büyüsü uygulaması genellikle düğüm atma yöntemiyle yapılır. Her büyü türü ve amacına göre düğüm sayısı farklılık göstermektedir. Bilinçsiz şekilde ya da kişilerin kendi başlarına evde uygulayabilecekleri büyüler değildir. Profesyonel kişiler tarafından yapılabilecek türlerdir.

Genellikle 41 günde geçerlilik gösteren iple bağlama; ticaret- iş- evlilik- kısmet gibi konularda uygulanır. Hem yaptıran hem de yaptırılan kişiler başvuru yapabilir. İple bağlama büyüsünün bozulması kısmetin açılması, iş ve ticari faaliyetlerin açılmasında etkilidir.

Büyünün türüne göre gün saati, ortam, uygulama yeri, uygulama sonrası yapılması gerekenler gibi unsurlar dahilinde büyü yapılabilir. Yine bağlama büyülerini bozdurma işlemlerinde, sonraki aşamaları dikkatlice uygulamak gerekiyor. İple bağlama büyülerinde gerekenlerin temin edilmesi ve tam uygunluk olması önemlidir.

İp İle Bağlama Büyüsü

İp İle Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür?

Yine ancak ehli tarafından çözülebilecek olan ip ile bağlama büyüsü, maksimum 2 seans içerisinde hallolur. Büyü bozulduktan sonraki 24 saat içinde etkisi görülmeye başlar. Fiziksel olarak da bulantı, kusma ve dışa vurum gibi etkileri olabilir. Ancak büyü bozulduktan sonra çözülme ve açılma başlar.

İple bağlama büyülerinde kişiyi kendine bağlama için yapılan çalışmalarda, büyüyü yapan kişinin önemi büyüktür. Her ip türünde ve büyü türünde okunanlar, uygulananlar ve düğüm sayıları, düğüm açma sayıları farklılık göstermektedir.

Öncelikle kişiye hangi büyü türünün yapıldığı incelenir. Çeşitli yöntemler kullanılarak yapılan büyü incelemesi sonrasında, uygulamaya göre çözme işlemi yapılır. Hızlı etki gösteren büyü çözme ile kişiler rahatlar.

İp İle Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sroular

İple bağlama büyüsü nedir?

Sevgi ve bağlılık kazanmak için aşk duyulan kişiye yaptırılan büyü türüdür. Kısmet bağlama, iş ve ticaret bağlama gibi konularda da yaptırılır.

İple bağlama büyüsü nasıl bozdurulur?

Düğüm çözme klasiğinde bozulabilir. Ancak yapılan büyü türünün anlaşılması ve buna göre uygulama yapılması gerekir.

İple bağlama büyüsü neyle yapılır?

Koyun ve kedi bağırsaklarının kurutulmasıyla yapılabildiği gibi urgan ipi, halat veya çamaşır ipi ile de yapılabilir.

 

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1882 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
20 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir