İple Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyüler, eski zamanlardan bu yana yapılan ve bu kapsamda da çeşitli amaçlar elde edilmeye çalışılan sihir ya da efsunlardır. Büyü yaparken genel olarak çeşitli materyaller, vefkler ve tılsımlı sözlerden yararlanılmaktadır. Eskiden bu yana en çok yapılan büyülerden biri hiç şüphesiz aşk üzerine yapılan büyülerdir. Aşk; dünyadaki en kutsal ve en kuvvetli hislerden olduğu için bunu elde etmek adına yapılan büyüler de oldukça tesirlidir diyebiliriz.

Karşılıklı olarak aynı sevgiyi yaşamak ya da umutsuz olan bir aşktan medet ummak adına yapılan çok sayıda büyü çeşidi bulunmaktadır. Bu büyülerden bir tanesi hatta belki de en çok tercih edileni de ip büyüsü türüdür. Bu yazıda ip büyüsü nedir ve iple yapılan bağlama büyüsü nasıl yapılır gibi soruların yanıtlarından bahsedeceğiz.

İple Yapılan Bağlama Büyüsü Nedir?

İple yapılan bağlama büyüsünün; düğüm büyüsü, ip büyüsü, iplik büyüsü gibi çeşitli isimleri bulunmaktadır. Genellikle sevilen kişi kendine bağlamak ve ilişkiyi daha kuvvetli hale getirmek gibi amaçlar doğrultusunda yapılır. Ancak farklı amaçlar için farklı dua ve niyetler doğrultusunda yapılabildiği de olmaktadır.

İple yapılan bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusuna geçmeden önce, bu büyünün tek kişi için yapılabileceği gibi; evli çiftler ya da ilişki halinde olan kişiler için de yapılabildiğini söyleyelim.

İple Yapılan Bağlama Büyüsü Hangi Amaçlar İçin Yapılır?

İp büyüsü ya da iple yapılan bağlama büyüsü yukarıda da belirttiğimiz üzere pek çok amaç için uygulanabilmektedir. Ama en çok karşıdaki kişiyi kendine bağlama, ilişkinin daha güçlü ve tutkulu bir hale gelmesi ve karşıdaki kişinin diğer cinse olan ilgisini bağlama şeklinde amaçlar için yapılmaktadır.

Her ne kadar iyi amaçlar için yapılıyor gibi gözükse de burada yine de büyü yapılan kişinin iradesinin dışında bir durum söz konusudur. Bu yüzden karşınızdaki kişinin sevgisini bu tür metotlardan ziyade, kendiniz olarak ya da kendi çabanız doğrultusunda elde etmenizi tavsiye ederiz.

İple Yapılan Bağlama Büyüsü İçin Ne Lazım?

İple yapılan bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtına geçmeden evvel bu büyünün yapılabilmesi için gerekli olan materyallerden bahsedelim. Aslında bu büyünün yapılması için gerekli olan malzemeler büyüyü yapacak olan kişinin yönlendirmesi doğrultusunda seçilir. Çünkü bu büyü; tekniğe, tesir oranına ve niyete göre farklılık gösterecektir. Ancak genel olarak en çok;

  • Kırmızı bir ip
  • Çeşitli tılsımlı sözler
  • Bazı Dualar
  • Vefkler

Kullanıldığını söyleyebiliriz.

İple Yapılan Bağlama Büyüsünün Yapımı

İple Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

İple yapılan bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusu için bu büyünün yapılışının niyet ve tesir oranına göre değiştiğini söylemiştik. Ancak genel olarak ip üzerine çeşitli tılsımlı sözler okunduğu ve belirli sayılarda düğümler atılarak yapıldığını belirtebiliriz. Kişilerin kendi başlarına bu büyüyü yapması doğru değildir. Bu hem tesir etmemesi yönünden hem de farklı sonuçlara yol açması açısından tavsiye edilmez.

Bu yüzden ip büyüsü, düğüm büyüsü ya da bağlama büyüsü gibi büyülerin; işin ehli kişiler tarafından yapılması gerektiğini söyleyebiliriz.

İple Yapılan Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

İple Yapılan Bağlama Büyüsünün Tesiri Ne Zaman Başlar?

Bu büyünün tesir süresi, medyum kişinin ustalığına, karşıdaki kişinin bünyesine ve yapılan tekniklere göre değişmektedir. Ancak genel olarak 7- 10 gün içerisinde tesir durumundan söz edilebilir.

İple Yapılan Bağlama Büyüsünde Bir Başkasının Dilini Bağlanabilir mi?

Evet, ancak bu büyüde kullanılan tılsımlar ve ip farklı olacaktır.

Kayınvalide İle Yaşanan Sorunlar İçin İple Bağlama Büyüsü Yapılabilir mi?

Evet, bu büyü genellikle kayınvalide- gelin arasındaki sorunların çözümü için de kullanılmaktadır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1896 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

17 Evet
13 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir