Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Kuvvetli etkilere sahip olan kısmet bağlama büyüsü nasıl anlaşır konusunda, internet üzerinde birçok araştırma yapılıyor. Çok eski çağlardan bu yana gelen büyü ve tılsımların gücünden yararlanmak; kadın ve erkeklerin amaçlarına ulaşmada, en önemli araçlardan biri olmuştur.

İyi niyetli olarak yapılan birçok büyü, amacından saptırılarak ya da yanlış uygulamalar sonucunda, insanların beklemediği ya da istemediği sonuçları da doğurabilir. Bu yüzden ne tür büyü olursa olsun, konusunda ilim sahibi olmuş medyumlardan yararlanılmalıdır.

Kısmet Bağlama Büyüsü Belirtilerini Nasıl Gösterir?

İster aşk büyüleri olsun ister bağlama büyüleri olsun, amacına uygun ve doğru ritüellerle yapılmayan büyüler, kişiye ve çevresine zarar verir. Kısmet bağlama büyüsü nasıl anlaşılır konusunda; büyüye maruz kaldığını düşünen insanların, öncesi ve sonrasına bakmak gerekir.

 • Büyü altında olan kişinin; doğru giden işleri bozulmaya başlar.
 • İş anlamında sürekli olarak kayıplar yaşanır ve maddi sıkıntılar oluşur.
 • Evlilik kısmet bağlama büyüsü yapılmışsa; kadın ya da erkek fark etmeksizin, kişilerde evliliğe karşı bir soğukluk oluşur. Evlenmek isteseler de evlilik fikrinden sürekli uzaklaşmaya meyilli olurlar.
 • Aile içinde huzur kalmaz ve bir süre sonra tartışmalar çok daha yüksek sesle ve şiddetli gerçekleşmeye başlar.

Kısmet bağlama büyüsünde öncelikle bu tür konulara eğilmek ve kişinin önceki durumuyla şimdiki durumunu karşılaştırarak, konusunda uzman ve deneyimli medyumlara başvurmak gerekir.

Kısmet Kapama Büyüsü Nasıl Çözülür?

İnsanlar yıllar boyunca; ellerindekini kaybetmek istememiş ya da çekemediği insanların, hayatta başarısız olmalarını sağlamak için, büyülerle bunu yapmak istemiştir.

Günümüzde de hem iyi hem de kötü amaçlı yapılan birçok büyü bulunur. Bunlardan biri olan kısmet bağlama büyüsü nasıl anlaşır konusu dışında; bu tür bir büyüye maruz kalan kişilerin, bu büyüden nasıl kurtulacağı konusu da merak edilenler arasında yer alır.

Kısmet bağlama büyüsü bozulurken;

 • Büyünün hangi amaç için yapıldığı araştırılarak işleme başlanır.
 • Doğru vefkler ve doğru dualarla, kişinin üzerindeki büyü kaldırılmaya çalışılır.
 • Uygulanacak ritüeller, büyü bozma işlemleri sırasında doğru sırasında yapılmalı ve kişinin sonrasında yapacağı işlemler, eksiksiz gerçekleştirilmelidir.

Konusunda ilim sahibi olmuş, konusunda uzmanlaşmış medyumlar aracılığıyla gerçekleştirilecek büyü bozma işlemleri doğrultusunda hem kendinizi kurtarmış olur hem de çevrenizdeki kişileri de koruma altına almış olursunuz.

Kısmetin Kapalı Olduğu Anlaşılır mı?

Kısmet Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Kısmetin kapalı olduğu birçok şekilde anlaşılır. Ancak bazen insanların kısmeti, ta doğuştan kapalıdır. Örneğin bebekler kısmetiyle gelir dense de anne ve babanın kısmetsizliği çocuğa da geçebilir.

Kısmetin kapalı olduğu;

 • Kişilerin hayatında sürekli başarısızlıkların olmasıyla
 • Yapılan herhangi iş görüşmelerinde sürekli bir sonuçsuzluk yaşanıyorsa
 • Daha önceden iyi anlaşılan kişilerle gerek iş anlamında gerekse özel anlamda, sürekli tartışmalar yaşanıyorsa
 • İkili özel ilişkilerde herhangi bir sonuç alınamıyorsa ya da evlenilmek istense de herhangi bir kısmet çıksa da kabul edilmemesi gibi birçok nedenden, kısmet kapalılığı anlaşılabilir.

Kısmet bağlama büyüsü belirtileri konusunda ciddi olarak düşünmek gerekir. Çünkü kısmetin bağlı olması; sadece kişiyi etkilemez, aynı zamanda çevresindeki insanları da belli bir derecede etkilemeye başlar.

Kısmet Bağlama Büyüsü Çözülmezse Ne Olur?

Kısmet bağlama büyüsü nasıl anlaşır konusunda araştırma yapan kişilerin, çözüme ulaştırması gereken birçok konu bulunuyor. Eğer kısmet bağlama büyüsü çözüm yoluna gidilmezse hem kişi hem de çevresi büyük ölçüde etkilenebiliyor.

Kısmet bağlama büyüsü hangi amaçla yapılırsa yapılsın;

 • Kişinin iş hayatı, sürekli olarak bozulur ve sonunda iş yapamaz hale gelir.
 • Evlilik konusunda sıkıntı yaşanmaya devam eder ve evli çiftler, birbirinden soğumaya hatta boşanmaya kadar gidebilirler.
 • Aile içinde sürekli bir huzursuzluk var olur.
 • Sosyalleşme anlamında kişiler, toplumdan iyice uzaklaşmaya başlar.

Kendinizde ya da çevrenizdeki herhangi birinde, bu tür etkilerin varlığından şüpheleniyorsanız; konusunda uzman ve ilim sahibi olmuş medyumlardan hizmet alabilirsiniz.

 

Kısmet Bağlama Büyüsü SSS

Kısmet bağlama büyü çeşitleri nelerdir?

Kısmet bağlama büyü çeşitleri içinde; rızık bağlama, evlilik kısmeti bağlama gibi çeşitler bulunur.

Kısmeti bağlanmış kadın ve erkekte nasıl sonuçlar oluşur?

Kısmeti bağlama büyüsü yapılmış kadın ve erkek; evlenmek istese de evlenemez. Eğer kadın ve erkek evli ise, birbirlerine karşı daha soğuk olurlar.

Kısmet bağlama büyüsü bozulduğunda ne tür belirtiler ortaya çıkar?

Kısmet bağlama büyüsü bozulduğunda; maddi zorluklar bitmeye başlar, evlilik daha güzel olmaya başlar. Bekar kadın ve erkekler, nasiplerini bulabilir. Sosyal yaşam güzelleşir.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 6180 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
23 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir