Rızık Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Nasip bağlama veya kısmet bağlama büyüsü türlerinden biri de rızık bağlama büyüsüdür. Nefret edilen kişi veya kişilere karşı yaptırılan büyü türleridir. Çok eski tarihlerden bu yana uygulanan rızık bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda, ancak bu tür uygulamaların ilmini bilenler tarafından bozulabileceğinden bahsedebiliriz.

Rızık Bağlama Büyüsü Nedir?

Rızık bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda pek çok ilim bulunmaktadır. Uygulama yapan kişinin çalışma alanına bağlı olarak;

  • Cevşen yazma
  • Kağıt hazırlama
  • Okuma
  • Enerji alanını temizleme
  • Sembolizmden yararlanma
  • İbranice veya Arapça büyü bozma yazıtlarından yararlanma

Veya tamamen yeni bir uygulama yaparak, tüm negatif çalışmaları toptan yok etmektir. Rızık bağlama büyüsü, art niyet ile yapılan ve kişilere haksızlık edilerek uygulanan büyü türlerindendir. Ancak kötü niyetli kişiler tarafından yapılabilir veya uygulatılabilir.

Rızık Bağlama Büyüsü Neden ve Nasıl Yapılır?

Rızık bağlama büyüsü, sevilmeyen veya nefret edilen kişinin bolluk ve bereketini etkilemek üzere kötü niyetle yaptırılan büyülerdir. Kıskançlık duyguları veya nefret ile karşıdaki kişinin kazancını, bereketini etkileyebilecek türdedir. Rızık bağlama büyüsü nasıl bozulur ya da bu tür kötü niyetli büyüler neden yapılır gibi konularda, insanoğullarının vesveseleri ve ardındaki şeytani düşüncelerden bahsedebiliriz.

Rızık bağlama yaptıran kişinin ‘’kendince’’ haklı sayılabilecek nedenleri olsa bile yaptırmak doğru değildir, çünkü büyü her zaman yaptıran kişiye döner. Sadece zaman farklılığı vardır.

Rızık bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda; kişilerin özel eşyalarından veya fotoğraflarından veya kişisel bilgileri ile yapılır. Domuz yağı, adet kanı veya idrar gibi farklı ve acımasız sayılabilecek büyü türleri de mevcuttur. Dolayısıyla yapılan uygulamaya göre çözme işlemi yapılır.

Rızık Bağlama Büyüsü Nasıl Bozdurulur?

Rızık Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Rızık bağlama büyüsü nasıl bozulur, bozulunca ne kadar sürede etki gösterir konularında başvuru yapan kişilere, büyü türüne göre süre verildiği belirtilir. Bağlama büyüsü sınıfında olan rızık bağlama büyüleri;

  • Yapılan büyü türünün keşfedilmesi ve tespit edilmesi
  • Yaptıran kişinin belirlenmesi (ki bu süreçte karşıt büyü isteniyor ise durum değerlendirmesi yapılabilir)
  • Büyü çözme işlemi için gerekenlerin tedarik edilmesi
  • Uygun seansta çözme işleminin yapılması

Rızık bağlama büyüsünü çözmek, hangi türde efsun yapıldığına göre farklılık gösterir. Dua yazma yöntemi ile yapılan etkiler, yine dua okuma- yazma yöntemleri ile geçirilir. Dünyanın pek çok yerinde büyüleri bozmak için Süleyman Peygamberin ilimleri kullanılmaya çalışılır. Ancak bu ilim yalnızca Ladün ilim sahipleri tarafından ve yalnızca Allah’ın izin verdiği kişiler tarafından yapılabilir.

Yazma, çizme, suya okuma, suda çözme, deriye kazıma veya kaşıkla büyü gibi farklı yöntemler kullanılarak yapılır veya çözülür. Papaz büyüsü olarak adlandırılan büyüler, gerçek anlamda papazlar tarafından yapılmaz. Yahut dini görev üstlenen kişilerin uyguladığı yöntemler değildir.

İnsanların özellikle Sümerler ve Emeviler döneminde çıkardıkları semboller, simgeler, yazıların bölünüp/ ayrıştırılarak ürettikleri türlerdir. Özellikle kabalistlerin Kur’an ayetlerinde kendilerinde harf çıkarma veya ekleme gibi haince çalışmaları neyse ki etkilememiş fakat bazı insanlar bu tür kötü niyetlerle büyü türünde çalışmalar yapmaktadır.

Rızık Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Rızık bağlama büyüsü etkiler mi?

Eski ve sembolik teknikler kullanılarak yapıldığında etkileyici olabilir. Uygulama türüne göre yapılan kişiyi oldukça etkileyebilir

Rızık bağlama büyüsü çözdürülür mü?

Elbette, tüm bağlama büyüleri yapıldıkları içeriklere göre çözülür. Sadece çözdürme için gerekenler ve süresinde farklılık görülebilir.

Rızık bağlama büyüsü geçer mi?

Elbette işin uzmanlarına danışarak yapılmış tüm büyüleri kolaylıkla çözdürebilirsiniz. Yer ve gök dua üstüne ise bu ancak iyi niyetli kullanımlar içindir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 3934 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
24 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir