Saçla Yapılan Bağlama Büyüsü

Saç ile yapılan büyüler, genellikle aşk ve ilişkiler için uygulanır. Ya da kişilerin saç teli alınarak tıpkı DNA örneği inceler gibi büyü yapılabilir. Kişiye ait tırnak, deri parçası veya saç teli, yapılan tılsım ve büyü için canlı doku almakla alakalıdır. Saç ile bağlama büyüsü genellikle saçın kendi içeriğinde barındırdığı büyüleyici özellikle pekişir.

Saçla Yapılan Bağlama Büyüsü Var mıdır?

Kişilerin kendisi, eşleri, sevgilileri veya yakınları için düşündükleri saçla yapılan bağlama büyüsü var mıdır gibi konular için ancak medyumlardan görüş almak gerektiği belirtilir. Saçla yapılan bağlama büyüsü çeşitlerinde;

  • Kendine bağlama büyüsü
  • Kısmet bağlama büyüsü
  • Rızık bağlama büyüsü
  • Nasip bağlama büyüsü
  • Kilitle bağlama büyüsü
  • İp ile bağlama büyüsü
  • Kara büyü
  • Ateş büyüsü

Gibi farklı seçenekler bulunuyor. Mısır geleneklerinden bu yana devam eden kara büyü teknikleri, zor bozulan ve yüksek etkisi olan uygulamalar arasındadır.

Saçla Yapılan Büyüler Kötü Etkiler mi?

Saçla yapılan bağlama büyüsü iyi niyetli yapılan çalışmalarda sevgi ve ilişki anlamında etkileyici olabilir. Kötü niyetlerle yapılan kara büyüler ise hem yapılan kişiyi hem yapan kişiyi olumsuz etkileyebilir. Üstelik büyü uygulayan kişinin de genel çalışma yapısı, bilgisi ve deneyimi de bu konuda oldukça önemlidir.

Saçla yapılan bağlama büyüleri, doğrudan kişi bazlı yapılan çalışmalardır. Kişinin doku veya hücre kalıntıları ile yapılarak ritüel gerçekleştirilir. Ancak her durumda büyü tutmayabilir. Kişilerin yıldızları yüksekse, çakraları ve alanları temiz ise, manevi çalışmalar yapıyor ve ebcet sayıları yüksekse tutmayabilir.

Saçla Yapılan Büyüler Çözdürülür mü?

Saçla Yapılan Bağlama Büyüsü

Bazen büyü yapan kişinin kendisi bile büyüyü çözdürebilir. Saçla yapılan bağlama büyüsü etkilemeye başladığında, şayet olumsuz sonuçlar oluşmuş ve istemediğiniz durumlar var ise büyü yaptıran kişi aynı teknikler ile yeniden çözdürebilir.

Büyü yapılan kişinin anlaması üzerine de büyü çözme işlemleri yapılmaktadır. Burada önemli olan kişiye hangi teknik kullanılarak büyü yapıldığıdır. Dua okumaları, ayet yazmaları, muska veya cevşen hazırlama, saç teli ile bağlama, iple bağlama gibi ritüellere bağlı olarak bozdurma işlemi yapılır.

Saçla Yapılan Bağlama Büyüsü Ne Kadar Sürede Geçer?

Saçla yapılan bağlama büyüsü genellikle ilk 1 haftada etkili olur. Büyü çözdürme işleminde ise 3- 5 günde sonuç alınabilir. Çözme seansları bittikten sonra 10- 15 gün içinde büyü yapılan kişi normal haline ve normal düşünce yapısına dönebilir.

Saç büyüsü, en etkili bağlama büyüleri arasındadır. Sadece aşk için yapılmadığı gibi evliliklerde, aile bireylerinde, iş yaşantısında, sosyal ve özel hayatta da birtakım kişiler ve birtakım düşünceler ile bağlama yaptırılabilir.

Bağlama Büyüsü Geçince Ne Olur?

Saçla yapılan bağlama büyüsü çözülme işlemlerinden sonra kişide farklı duygulara neden olur. Özellikle sevdiği insanın büyü yaptırmış olması düşüncesi bile soğumasına neden olabilir. Bazen de alışkanlık ve tutku başladığı için ilişkide herhangi bir yıpranma olmadan devam ettirilebilir.

Saçla Yapılan Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Saç ile bağlama büyüsü bağlayıcı mıdır?

Saçla yapılan bağlama büyüsü, uygulandığı çalışma türüne göre etki gösterir. Genellikle 1 haftada etkisini gösterir.

Saç ile yapılan bağlama büyüsü kötü müdür?

Kara büyü türlerinde yapılan büyüler ve kötü niyetle kişilerin yaşamlarını, sağlık ve zihinlerini etkileyecek büyüler her zaman kötüdür.

Saç ile yapılan büyü türleri bozulur mu?

Saç teli kullanılarak yapılan bağlama büyüsü türleri, profesyonel uygulama ve ritüeller kullanılarak bozdurulabilir. Çözme sürecinden birkaç gün sonra normale döner.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1957 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
31 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir