Sidiklik Bağlama Büyüsü

Bilindiği üzere Anadolu yapılan pek çok büyü türü bulunmakta ve bu büyülerin isimlerinde ya yapılan materyale ya da niyete göre belirlenmektedir. Oldukça enteresan isimlere sahip bazı büyüler isimlerine bakılmaksızın son derece etkili olmakta hatta bazıları kişilerin ölümlerine bile sebep olabilmektedir.

Bu büyülerden birisi de “ sidiklik bağlama büyüsü “ adı verilen bir büyü türüdür. Sidiklik büyüsünün ismi kulağa oldukça farklı gelse de özellikle Hatay yöresinde ikamet eden kişilerin adını mutlaka duydukları efsunlar içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz.

Sidiklik bağlama büyüsü ve bu büyünün ne işe yaradığına dair merak ettikleriniz için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Sidiklik Bağlama Büyüsü Nedir?

Sidikliği bağlama, sidik büyüsü gibi farklı birçok isme sahip olan bu büyünün amacı aslında isminde gizlidir diyebiliriz. Sidiklik bağlama büyüsü iki farklı temel amaç için yapılmaktadır. Bunlardan ilki oldukça kötü niyetli olan ve kara büyü dediğimiz büyü türüne dahildir. Kişinin idrar torbasının bağlanarak idrarını yapamaması ve böylece şişerek ölmesi gibi niyetler, büyü içerisinde yer almaktadır.

Bu büyünün amacı çoğu zaman direkt olarak tesir etmez, yavaş yavaş ve boşaltım yollarında meydana gelen hasarlar ile artarak zaman içerisinde ilerleyerek kişinin ölümüne sebep olabilir. Zamansal ve tesir anlamlarında farklılıklar olduğu için pek çok kişi, büyünün tutmadığını düşünür ama kara büyüler doğru yapıldıklarında mutlaka tutarlar.

Sidiklik Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Sidiklik bağlama büyüsü neden yapılır merak edenler için kara büyü tarzında olan bu efsunun neden yapıldığını üst kısımda belirtmiştik. Peki, bu büyü iyi niyetler doğrultusunda da yapılabilir mi? Sidiklik bağlama büyüsü, eşin ya da sevgilinin cinselliğini bağlama ve böylece aldatmasını önleyerek evine bağlı hale getirme gibi sebepler doğrultusunda da yapılabilmektedir. Bu amaçlar doğrultusunda yapıldığı için; ak büyüler içerisine dahildir diyebiliriz.

Sidiklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sidiklik Bağlama Büyüsü

Sidiklik bağlama büyüsü çeşitlerinin teknikleri de birbirinden farklıdır. Kara büyü şeklinde yapılan idrar büyüsü için Allah’ın isimlerinden faydalanılmakta ve bu isimler; pis bir ortam içerisinde bazı dualar ile birlikte okunmakta ve tütsüler eşliğinde yakılmaktadır.

Daha sonrasında çeşitli hayvan bağırsakları ve bu bağırsakların içerisine konulan topraklara da yine tılsımlı sözler ve dualar okunmakta, arkasından da başka işlemler eklenerek büyü ritüeli tamamlanmaktadır.

Büyü ritüeli tamamlandıktan sonra büyü yapılan kişi zamanla idrarını yapamayacak hale gelecek ve bu duruma tıp dahi çare olmayacaktır.

Ancak bu tür kara büyülerin oldukça büyük günahlar içerisine dahil olduğunu ve geri tepme şokunun yaşandığını da altını çizerek belirtmeliyiz.

Sidiklik Bağlama Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Sidiklik bağlama büyüsü ve tesir etme süresi, karşıdaki kişinin bünyesine göre değişmektedir. Ancak büyünün ilk etkilerinin 7- 15 gün içerisinde görülmeye başlanacağı söylenmektedir. Eğer kişi dualar ile korunuyorsa bu süreç daha da uzayabilir ya da tesir etkisi de biraz daha düşük olabilir. Fakat yine de tutan ve hatta çoğu kişide ölüme sebep olabilecek büyüklükte bir büyüdür diyebiliriz.

Sidiklik Bağlama Büyüsü Hakkında Sık Sorulan Sorular

Sidiklik Bağlama Büyüsü İçin Neler Gerekli?

Sidiklik bağlama büyüsü için, hayvan bağırsağı, dualar, tütsüler, toprak ve burada belirtemeyeceğimiz birkaç adet materyal daha gerekmektedir.

Sidiklik Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Sidiklik büyüsü yapılan kişi birden bire hastalanır ve bu hastalığı da günden güne ilerler. Eğer böyle bir durum söz konusu ise bir medyuma görünmenizi tavsiye ederiz.

Sidiklik Büyüsü Öldürür mü?

Evet, bu büyü zaten kişilerin ölmesi ve acı çekmesi gibi sebepler doğrultusunda yapılmaktadır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 26548 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
36 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir