Ücretsiz Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Ücretsiz bağlama büyüsü yapan hocalar genellikle farklı ihtiyaçları talep ederek, uygulama yaparlar. Her hoca veya medyumun bir olmadığını belirterek, büyü yapanların hoca olamayacağını ifade etmeliyiz. Ancak koruma amaçlı dualar yazılarak cevşenler hazırlanabilir. Ücretsiz yapılan büyüler veya ücretli büyüler arasında uygulama tekniklerine bakmak gereklidir.

Bağlama Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Kişilerin hissettikleri karşılıksız aşklar için yapılabilir veya evliliklerin yıpranma aşamalarında yapılabilir. Ücretsiz bağlama büyüsü yapan hocalar genellikle aynı tarzda yazılar yazarak, suya bakarak ve cinlerle konuştuklarını ifade ederken çalışmalar yaparlar.

Bu tür çalışmalardan sonuç elde eden çok fazla kişi bulunmamaktadır. En nihayetinde sadece kutsal kitabına inanan ve gereklerine göre davrandığını belirten hocalar, dine tamamen ters düşen büyü yazma işiyle zaten hoca veya alim değillerdir. İtibar etmemek gerekir.

Bağlama Büyüsü Paralı mı?

Ücretsiz bağlama büyüsü yapan hocalar, hemen her ilçe ve ilde çokça bulunmaktadır. Bir paket küp şeker, bir paket çay bazen yeni bir havlu veya benzer ögeler ile sözde para almadan büyü yapabilmekteler. Ve Türkiye’de yaşayan hemen herkesin küçüklüğünde de olsa bir hoca ziyaret etmişliği mutlaka vardır.

Kimi zaman ocak olarak bahsedilir ve el verme ile şifacılık yapıldığı belirtilir. Günümüzde de buna Reiki çalışmalarına inisiye etme denilmekte ve şifalı olan ellerin arıtma yaptığı belirtilir. Her öğretide mutlaka bir bedel karşılığında yapılır.

Bedava Bağlama Büyüsü Yapılır mı?

Ücretsiz Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

 

Elbette ücretsiz bağlama büyüsü yapan hocalar bulunmaktadır. İyi niyetle yuva kurtarmak, evlilikleri pekiştirmek için yapılan muskalar, dua çalışmaları vardır. Bedava bağlama büyüsü yapmak için piyasada yayınlanan çok sayıda kitap veya mecmua bulunmaktadır. Ancak her büyünün uygulanması farklı sonuçlar getirebilir. O nedenle uzmanlığı olan, eğitim almış ve deneyimi bulunan kişilere danışarak çalışma yapılması önerilir.

Belki gerçekten yapılmış bir büyü yoktur ve psikolojik rahatsızlıkların belirtisi olabilir. O nedenle öncelikle duru görüsü olan kişilerin analiz etmesi ve büyünün var olup olmadığını incelemesi gerekiyor.

Bağlama Büyüleri Nelerdir?

Kendine bağlama ve aşık etme büyüleri arasında kolay uygulanabilir ve zor yapılır çeşitler bulunuyor. Ücretsiz bağlama büyüsü yapan hocalar, medyumlardan ziyade olarak yapılan çalışmalar şu şekildedir;

  • Kendine bağlama büyüsü
  • Evli birini kendine bağlama büyüsü
  • Cinsellik bağlama büyüsü
  • Organ bağlama, bağırsak bağlama büyüsü
  • Kısmet bağlama büyüsü
  • Rızık bağlama büyüsü
  • Göz ve kalp bağlama büyüsü
  • Basiret bağlama büyüsü

Gibi ekstra türevleri bulunmaktadır. İyi veya kötü amaçlarla yapılan modern veya eski öğretilerle yapılan pek çok büyü çalışması bulunmaktadır.

Hocalar Büyü Yapar mı?

Burada hoca kelimesi ile bahsedilen, din adamları ise elbette büyü yapamazlar. Sıradan insanlara büyü yasaksa din insanlarına 2- 3 misli yasaktır. Zira din adamları, alimlerle alakalı cehennem ayetleri de bizzat Kuran’da yazmaktadır. Dini bölüp, parçalamakla yani ayetleri kesip alarak kötü amaçlarla büyü yapmakta kullanan hacı- hoca ve türevlerinin İslami inanca göre bizzat cehennem ateşi tutuşturacak oldukları bahsedilir.

Ücretsiz Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bedava bağlama büyüsü var mı?

Pek çok hoca tarafından yapılan bağlama büyüleri bulunmaktadır. Ne kadar güvenilir, öncelikle araştırmanız önerilir.

Ücretsiz bağlama büyüsü yazılır mı?

Arapça büyüler, İbranice büyüler veya sembol yazılımlı büyüler ücretsiz şekilde yapılıyor. Ancak o tür yazıları mutlaka bir bilene okutun. Çok alakasız veya tehlikeli şeyler çıkabiliyor.

Bağlama büyüleri kolay çözülür mü?

Ücretsiz bağlama büyüsü çözmek için pek çok kişiye ulaşabilirsiniz. Bağlama büyüsünün türüne göre alan çalışmaları ve psişik koruma ile büyü bozdurmanız önerilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 6682 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
24 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir