Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüler

Uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır, etkisi ne kadar sürede belli olur ve kimler yapabilir? Uzaktan birini ayırmak için ne yapmalı, Ayrılık büyüsü nasıl yapılır detayları yazımızda.

Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak, en merak edilen konular arasında yerini korumaktadır her zaman için. Çünkü büyü, yıllar yılı insanların merakını arttıran, aynı zamanda da genellikle bireylerin istek ve de ihtiyaç duyduğu manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Büyüler, gerçek ve de donanımlı medyumların ve de hocaların yaptığı, geri dönüşü olan ya da olmayan, istek ve de duruma göre farklılık gösteren, ciddi bir maneviyat içeren uygulamalardır. Sitemizde var olan tüm büyüler hakkında tek tek bilgi edinebilir, bu sayede büyüler hakkında da geniş çerçeveler ile bilgilere ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Gerçekten Etkili Midir?

Büyüler sınıflandırıldığı zaman, genellikle ayırma, soğutma, uzak tutma gibi büyü tipleri aynı kategori altında yer almaktadır. Çünkü bu büyülerin tümü, birini birinden ayırmak, uzaklaştırmak ve de soğutmak için kullanılır, uygulanır. Genel itibari ile olaya baktığımız zaman, bireylerin büyülere ihtiyaç duydukları anları, en zayıf anları olmaktadır. En güçlü insanın bile bir pes etme anı olmaktadır. İşte tam o an içerisinde bireyler gerçek bir medyum ile çalışarak, her ne koşulda olurlarsa olsunlar, büyü uygulamasından yararlanmak istemektedirler. En çok da konu aşk olduğu zaman bireyler kendilerini çaresiz ve de mecbur hissetmektedirler. Aşka dair en çok ihtiyaç duyulan büyüler şunlardır:

  • Ayırma büyüsü
  • Uzak tutma büyüsü
  • Soğutma büyüsü
  • Bağlama büyüsü

Bu büyüler sayesinde çoğu bireyin hayallerindeki durumun tam anlamı ile her anını yaşayabildikleri doğrudur. Fakat bazen bireyler bu büyüleri uzaktan, evlerinde yapmak mecburiyetinde ya da isteğinde olabilmektedirler. O durumlarda da merak edilen sorular arasında, büyülerin evde de uzaktan bir şekilde yapılıp yapılmadığı yer almaktadır. Evet, evde uzaktan bir şekilde de büyüler yapılabilmektedir. Fakat bunun bilinçsiz bir şekilde yapılması, yani büyülerin bilinçsiz ve de yardımsız bir şekilde yapılması, çok kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bu nedenle de, evde büyü yaptırmak isterseniz eğer, mutlaka bir medyum ya da hoca tarafından yardım vesilesi ile büyülerinizi yaptırmanızı önemle rica ederiz. Çünkü büyüler şakaya gelmeyecek kadar ciddi uygulamalardır. Bu nedenle de asla yardımsız bir şekilde, yani bilinçsiz bir halde bu büyüler yapılmamalıdır. Kendinize uygun bir güvenilir medyum hoca bulduğunuz zaman, size her konuda, özellikle de büyüler konusunda bu medyumların yardım edeceği kesindir. Uzaktan yapılan ayırma büyüleri tutar mı diye merak edenlerin de çok sayıda kişiler olduğunu biliyoruz. bu büyülerin tutma ihtimali ile, yakından yapılan büyülerin tutma ihtimali aynıdır. Yani burada önemli olan büyünün yakından ya da uzaktan yapılması değil, büyülerin yapılmasına vesile olan medyumlardır. Medyumunuz eğer ki işinin ehli, usta bir medyumsa, işte o zaman o büyünün kuvvetli ve de tutan bir büyü olması kesindir.

Uzaktan Ayırma Büyüleri Nasıl Yapılır?

Ayırma büyülerinin ne için yapıldığı çok merak edilmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere, ayırma büyüleri, iki kişiyi birbirinden ayırmak için yapılan büyülerdendir. Ama bu büyüyü sadece iki kişiyi birbirinden ayırır diyerek kenarı atamayız. Bu büyüler bir topluluğu, bir birliği de birbirinden ayırma ve uzaklaştırma, aynı zamanda da soğutma etkisine sahiptir. Ayırma büyüsü gibi manevi açıdan güçlü olan bir büyünün birçok etki ile kişilerin isteklerine cevap verdiği görülmektedir. Özellikle de usta bir medyum ile bu büyüyü yaparsanız, işte o zaman gerçekten de işlerinizin rast gideceği kesin gibi bir şeydir. Ayırma büyülerinin kimlere, ne için yapıldığına dair makaleler vardır. Size burada biraz bu durumdan bahsetmek isteriz. Ayırma büyüsü genellikle iki sevgiliye, eşe yapılmaktadır. Birbirine bağlı, kör kütük aşık bir şekilde olan kişilere bile etkili bir ayırma büyüsü yapılırsa eğer, işte o kişiler birbiri ile bir daha yan yana gelmemek üzere ayrılırlar. Aynı zamanda ayırma büyüsü denildiği zaman aklınıza sadece çiftlerin, yani birbirlerine aşık olan bireylerin ayrılması gelmesin. Aynı zamanda eşinizi kayınvalidenizden, görümcenizden, baldızınızdan ya da ailesinin herhangi bir ferdinden de ayırabilirsiniz. Bununla da kalmaz, eşinizi işinden, sevgilisinden, arkadaşlarından ya da kötü olan herhangi bir alışkanlığından da ayırabilirsiniz. Gördüğünüz üzere, ayırma büyüsünün çok amaçlı bir büyü olduğu her açıdan kendini belli etmektedir.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Manevi ilimler konusunda usta ve de profesyonel bir hal almış olan medyumlar aracılığı ile uzaktan ayırma büyüsü yapmanız tabii ki de mümkündür. Uzaktan yapılan ayırma büyülerinin nasıl hayata geçtiği, nasıl yapıldığı gerçekten de çok fazla şekilde merak edilmektedir. Uzaktan yapılan ayırma büyüleri, mutlaka ama mutlaka gerçek medyumlar tarafından yapılmalıdır. Yani hal böyle olunca, gerçek ve de işinin ehli bir medyum bulmanız şart olacaktır. En birbirine aşık olan eşleri bile birbirinden ayırma etkisine ve de kuvvetine sahip olan ayırma büyüsünün kudreti karşısında kendinizi gerçekten de güçlü hissedeceksiniz. Herkesi ayırabildiğinizin, herkesi istediğiniz konuma getirebildiğinizin farkında olmanız, size kendinizi amacınıza ulaşmış hissettirecektir.

Tabii ki her büyü gibi, ayırma büyüsünün de kendine has malzemeleri, özellikleri ve de şartları vardır. Fakat bu malzemelerin de, özelliklerin de, şartların da duruma ve de olaya göre şekil aldığını, buna göre değiştiğini söylemekte fayda olacaktır. Ayırma büyüsünün daha kısa bir sürede ve de çok net bir şekilde etki etmesi için, büyünün yapım aşamasında kullanılan taktikler olacaktır. bu taktiklerin de sadece işinin ehli olan usta medyumlar tarafından kullanıldığı ve de bilindiği kesindir. Her büyünün en kısa vakitte tesir etmesi ve aynı zamanda da asla bozulmaması için yolları vardır. Bu yollar sayesinde kendinizi çok mutlu ve de amacına ulaşmış bir şekilde bulacak olduğunuza emin olabilirsiniz. Ayırma büyüsü konusunda ilim sahibi olan usta medyumları kendinize çok yakın hissedeceksiniz. Bu medyumlar sayesinde hayatınızda her şeyin yoluna girdiğini ve de kendinizi çaresiz hissetmediğinizi, hissetmeyecek olduğunuzu bileceksiniz.

Ayrılık Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum fakat bunu uzaktan bir şekilde yaptırmak istiyorum. Uzaktan büyü yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Diye gelen soruların son zamanlarda pandemi koşulları sebebi ile de çok fazla arttığını görebilmekteyiz. Büyüleri uzaktan yaptırmak isteyen bireylerin en büyük sorunu, bu büyülerin uzaktan yapılacağı zaman etki edip etmeyecek olmalarının düşünceleridir. Fakat büyüler uzaktan da yapılmış olsa, eğer ki iyi bir medyum ile çalışıyorsanız, büyünün etki etmemesi ya da çok geç etki etmesi zordur. Göreceksiniz ki büyüler en kısa vakitte etki edecek, çok kuvvetli şekilde amacına ulaşacaktır. Bunun için size yardımcı olacak olan ilim sahibi medyumunuz ile 7/24 iletişim halinde olmanızı önemle rica ederiz. Çünkü büyü çok geniş bir kavramdır. Sizin her an kafanızı karıştıracak, sizi meraka sürükleyecek olan sorular yada sorunlar olacaktır. Bunun için medyumunuz ile iletişim halinde olmanız sizin işinize yarayacaktır.

Büyülerin, özellikle de son zamanlarda çok popüler ve de rövanşta olan ayırma büyüsünün kaç günde etki ettiği de en çok merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Ayırma büyülerinin etki etmesinde etkili olan 2 unsur vardır;

  • Büyüyü yapan medyum
  • Büyüye olan inanç

Eşleri Ayırma Büyüsünün Amaçları Nelerdir?

Birinci maddenin önemini şu şekilde tasvir edebiliriz; büyüler, çok tehlikeli bir uygulama haline gelebilmektedirler. Bunun olmaması için gerekli olan unsurlar söz konusudur. Örneğin size büyüyü yapacak olan medyumun başarılı, işinin ehli olan bir medyum olması. Eğer ki medyumunuz başarı arz eden, son derece güvenilir bir medyum ise, sizin herhangi bir tehlike altında olmanız mümkün değildir. Bu nedenle de bir büyünün hızlı ve de kesin çözüm verebilmesi için kesinlikle medyumunuzu iyi seçmeniz şarttır. İkinci madde ise, birçok konuda önem arz eder. Büyüye olan inanç gerçekten de büyünün tesir etmesi, büyünün kısa sürece işlemesi ya da büyünün bir daha asla bozulmayacak şekilde kişiye adapte olmasında büyük oranda önemli olan unsurdur. Eğer ki yaptırdığınız büyüye olan inancınız içten ise, o büyünün de gerçek olması paralel bir şekilde ilerler. Kendi büyünüzü kendiniz seçerek, son derece ihtiyacınız olan hayata erişebilirsiniz.

Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüsü Malzemeleri

İki sevgiliyi, nişanlığı ya da arkadaşı birbirinden ayırmak bazen büyüsüz de kolay olabilse bile, eşleri birbirinden ayırmak gerçekten de bir kördüğümü çözmekten daha zor bir hal alabilmektedir. Eşler birbirlerine birçok açıdan bağlı ve de mecburlardır. Boşanmak, eşlerin birbirlerinden ayrılması imkansız denecek kadar zor bir haldedir. Fakat büyünün, özellikle de işinin ehli tarafından yapılan bir büyünün birbirine en bağlı şekilde olan bireyleri bile birbirinden ayırdığı görülmektedir. Karı koca ve eşleri ayırmak için yapılan büyüler büyük bir dikkat ve de profesyonellikle yapılması gereken büyüler arasında yer almaktadır. Çünkü bu bireyleri birbirlerinden ayırmak zor olabileceği gibi, aynı zamanda da tehlikeli olabilmektedir. İşinizi, hayallerinizi ve de bu ihtiyacınızı elinize yüzünüze bulaştırmamak adına, işinde usta ve uzman olan bir medyum ile çalışmanız şarttır.

Uzaktan ayırma büyüsü gerçekten etkili midir yoksa etkisi olmayan, uzaktan yapıldığı için kısa vadeli bir etkisi olan büyü müdür diye merak ediyorsanız, sorunuzun cevabını sitemizden alabilirsiniz. Uzaktan ayırma büyüleri nasıl yapılır sorusunun cevabına da hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Sitemizde kalarak, dilediğiniz büyü hakkında en gerçek yoruma erişebilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüler Sıkça Sorulan Sorular

Yazımızda önceden de söylediğimiz gibi, uzaktan ve de kesin bir şekilde ortaya çıkacak olan ayrılıklar içi yapılacak olan büyüler vardır. Bu büyülerin uzaktan bir şekilde yapılması son derece mümkündür. Fakat bu noktada önem arz eden bir başka ve aslında en önemli olan konu da, bu büyülerin uzaktan yapılmasında önemli rol oynayan medyumlardır.

Medyumunuzu iyi ve de kaliteli bir medyum olarak tercih ederseniz eğer, bunun sonucunda hayal kırıklığı yaşama ihtimaliniz sıfır olur. Büyü uzaktan yapıldı, peki bu ayrılık büyüsü kaç günde etki eder? Bu tabii ki de duruma ve de kişiye göre değişkenlik gösterebilecek olan bir durumdur. Fakat genel itibari ile bakıldığı zaman, uzman bir medyum ile çalıştığınızda bu süre kısalacaktır.

Eşleri ayırma büyüsünün amaçları nelerdir, uzaktan yapılan ayırma büyüsü malzemeleri nelerdir, eşleri ayrıma büyüsünün görevli hüddamı, uzaktan eşleri ayırma büyüsü nasıl yapılır gibi konulara da sitemizden erişebilecek olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Ayırma Büyüsü İçin Okunacak Dua Şöyledir: Sübhânel müneffisi an külli medyûnin sübhânel müferrici an külli mahzûnin sübhâne men ceale hazâinihü beynel kâfi ven nûnü sübhâne men izâ erâde şeyen en yekûle lehü kün fe yekûnü yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric annî hemmî ve ğammî feracen âcilen bi rahmetike yâ erhamer râhimîne ve sallallâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellim.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1722 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
12 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir